سئو تضمینی وب سایت ، بهینه سازی وب برای موتور های جستجو ( سئو ) و افزایش ترافیک سایت بصورت تضمینی

021-66904184تماس با ما

سئو تضمینی

سئو تضمینی - سئو حرفه ای

سئو تضمینی حقیقت یا رویا

سئو و بهینه سازی وب برای موتور های جستجو امری زمان بر ولی قابل انجام است حال آنکه بالا آوردن سایتی به صفحه اول گوگل با کلمه کلیدی حساس با رقابتی بالا مانند سئو یا کامپیوتر یا موبایل و ... و نگه داشتن سایت در صفحه اول گوگل کاری نشدنی نیست اما فعالیت های بسیار زیادی از جمله تولید محتوا نیاز دارد . اما متاسفانه بسیاری از همکاران ما با وعده سئو تضمینی سایت در کوتاه ترین زمان و یا صفحه اول گوگل با دریافت مبالغ کلان بسیاری را فریب داده اند ، آنها باتکنیک های سیاه سئو سایت مانند خرید بک لینک و ... سایت مورد نظر را در صفحه اول گوگل بالا می آورند اما پس از مدت کوتاهی گوگل متوجه می شود و سایت آنها را جریمه میکند گاهی حتی ممکن است آنها را برای همیشه از لیست موتور جستجو گوگل حذف کند ، که این عمل خسارات جبران ناپذیری را به بار می آورد . پس اگر بهینه سازی و سئو بر اساس اصول فنی صورت گیرد که فرایندی زمان بر است می توان آنرا سئو تضمینی نام برد ، اما اگر منظور از سئو تضمینی دست یافتن به صفحه اول گوگل در مدت اندکی است رویایی بیش نیست .


سئو حرفه ای سایت باعث افزایش رنک گوگل سایت و افزایش ترافیک ورودی سایت از طریق گوگل می شود ، نتیجه دلخواه ما که افزایش فروش و معرفی کالا و خدمات ( وب برندینگ ) به کاربران را فراهم می نماید

سئو تضمینی چیست؟

سئو تضمینی فرآیندی است که توسط گروه سئو حرفه ای سون سئو ارائه می شود و طی آن شخص کارفرما بابت عملکرد مطلوب از ما تضمین دریافت می نماید. در واقع ما با توجه به تجربه کاری طولانی مدت و تیم متبحر، می توانیم موفقیت وب سایت شما را تضمین نماییم. در ادامه به توضیح بیشتر این موضوع خواهیم پرداخت.

شاید بسیاری از وب سایتهای همکار باشند که سئو تضمینی را دروغ می پندارند اما ما میگوییم مطرح کردن چنین موضوعاتی تنها به این دلیل است که این شرکتهای تازه کار تجربه کار با وب سایتهای گوناگون را نداشته و از این طریق ضعف های خود را پوشش می دهند.

گروه سئو سایت 7سئو با داشتن بیش از 6 سال سابقه در زمینه سئو حرفه ای، یکی از اولین وب سایتهای فعال در زمینه سئو می باشد. ما با داشتن گزینه های زیر سئو را تضمین می نماییم:

قرارداد کتبی سئو

ما برای آسودگی خاطر شما، قرارداد کتبی با شما امضا می کنیم

تجربه بالا

تیم 7سئو دارای بیش از 6 سال تجربه در زمینه سئو حرفه ای است.

نمونه کار سئو

نمونه کارهای سئو بصورت حرفه ای با کلمات دشوار و متعدد

نرخ رضایت مشتریان

بزرگترین دستاورد 7سئو، رضایت مشتریان از عملکرد ماست

چرا سئو تضمینی را باور کنیم؟

شاید با وجود دلایل بالا باز هم ذهن شما ابهاماتی داشته باشد. ما برای تمامی ابهامات ذهنی شما پاسخ داریم. کافیست با ما تماس بگیرید و سوالات خود را مطرح نمایید. ما پیشنهادهای معقول سئو به شما می دهیم که قادر به انجام آنها هستیم و قراردادهای خود را با توجه به آنچه صلاحدید مشتری است می بندیم اما به جرات میگوییم هیچ شرکتی به این اندازه صلاح مشتریان را در نظر نمیگیرد. تیم پشتیبانی 7سئو آماده پاسخگویی سوالات شماست.

مراحل کار سئو تضمینی

پس از عقد قرارداد سئو تضمینی فرآیند کار بصورت کاملا حرفه ای آغاز می شود که بصورت مختصر شامل موارد زیر می شود

سئو داخلی سایت

سئو داخلی سایت حدود 14 روز زمان می برد و شامل اصلاح تمام مواردی است که مرتبط به داخل سایت می باشد.

کار در شبکه های اجتماعی

ما برای وب سایت شما در شبکه های اجتماعی گوناگون محتوا به اشتراک می گذاریم تا سئو تضمینی شتاب بگیرد

تولید محتوا

یکی از مواردی که در سئو تضمینی می توان مطرح کرد تولید محتوا در صورت نیاز بر حسب مفاد قرارداد می باشد.

لینک بیلدینگ

ساخت چرخه لینکهای مفید و موثر برای سئو، یکی از شاکله های سئو حرفه ای است که در گروه 7سئو به درستی انجام میگرد

بلاگینگ

بلاگینگ یکی از مواحل سئو بصورت حرفه ای است که البته نیاز به تخصص و تجربه بالایی دارد و ما قادر به انجام آن هستیم.

اگر در یک جمله بخواهیم برای شما تشریح نماییم می توان گفت "سئو تضمینی" بازی دو سر برد است! حال میپرسید چرا؟ آن چیزی که ما به شما پیشنهاد می دهیم، تحت هیچ شرایطی موجب زیان شما نخواهد شد. ما با بهترین شرایط سئو سایت شما را انجام می دهیم و تمامی اتفاقات ممکن، تحت تضمین ماست. پس با خیال راحت می توانید بهینه سازی سایت خود را به ما بسپارید.

سئو حرفه ای چیست؟

ما مدعی سئو حرفه ای هستیم. اما ممکن است این سوال برای شما مطرح گردد که سئو حرفه ای چیست؟

در پاسخ به این سوال باید گفت: سئو حرفه ای شامل سئو سایت با استفاده از روشهای نوین است که در الگوریتم های گوگل مورد ارزیابی قرار می گیرد. پس اینکه الگوریتمهای گوگل مانند رنک برین و پاندا، در سئو مورد بررسی قرار گیرد مهم است. همچنین بهترین روش سئو، سئو سفید است که بر پایه تولید محتوای مفید است. چیزی که در 7سئو مورد استفاده است.

راههای زیادی داریم که ادعای خود را اثبات کنیم اما ساده ترین راه را برای شما مطرح می کنیم. سئو حرفه ای، نتایج حرفه ای می طلبد. پس کافیست نمونه کارهای سئو سایت ما را بررسی کنید و خودتان نتیجه بگیرید. برای دریافت فایل نمونه کارهای سئو سایت می توانید با ما تماس بگیرید.