سئو چیست ؟ سئو تضمینی چیست؟ سئو سایت چیست؟

021-66904184تماس با ما

سئو چیست

سئو چیست؟ سئو سایت چیست؟

سئو چیست - تعریف سئو و بهینه سازی سایت

بر آن شدیم تا تعریفی جامع از سئو ( SEO ) و بهینه سازی سایت برای موتور های جستجو ارئه دهیم تا راهگشای بسیاری از دوستان و مشتریان برای شناخت و درک هرچه بهتر سئو سایت باشد .

ابتدا به تعریفی اجمالی از سئو و بهینه سازی از دیدگاه مراجع انگلیسی و فارسی همچون ویکیپدیا و سپس به ارائه مطالب تکمیلی جهت درک بهتر سئو سایت و وبلاگ میپردازیم .


بهینه‌سازی موتور جستجو (به انگلیسی: ‎Search engine optimization (SEO)‎) که گاهی در فارسی به آن سئو گفته می‌شود عملیاتی است که برای بهبود بازدید یک وب‌گاه یا یک صفحهٔ وب در صفحه نتایج موتورهای جستجو که می‌تواند طبیعی و یا الگوریتمی باشد، می‌گویند. این یکی از روش‌های بازاریابی موتور جستجو است. به صورت کلی وب‌گاه‌هایی که دارای بالاترین مکان و بیشترین تکرار در صفحهٔ نتایج موتورهای جستجو باشند، بازدیدکنندهٔ بیشتری از طریق موتورهای جستجو به دست می‌آورند.برای وبمسترها یکی از عوامل مهم و حیاتی بدست اوردن کاربران جدید از موتورهای جستجو و بخصوص گوگل می باشد.

منبع : ویکیپدیا

 تعریف سئو براساس ویکیپدیا انگلیسی :

Search engine optimization (SEO) is the process of affecting the visibility of a website or a web page in a search engine's "natural" or un-paid ("organic") search results. In general, the earlier (or higher ranked on the search results page), and more frequently a site appears in the search results list, the more visitors it will receive from the search engine's users. SEO may target different kinds of search, including image search, local search, video search, academic search,[1] news search and industry-specific vertical search engines.

As an Internet marketing strategy, SEO considers how search engines work, what people search for, the actual search terms or keywords typed into search engines and which search engines are preferred by their targeted audience. Optimizing a website may involve editing its content, HTML and associated coding to both increase its relevance to specific keywords and to remove barriers to the indexing activities of search engines. Promoting a site to increase the number of backlinks, or inbound links, is another SEO tactic.

منبع : ویکیپدیا

 

با توجه به مطالب فوق پیرامون سئو سایت ، سئو ( Seo ) عبارت است از مجموعه راهکارهایی که در یک وب سایت اعمال می گردد تا رتبه ( Rank ) و جایگاه یک وبگاه ( وب سایت ) در موتورهای جستجو بهبود یابد که به آن بهینه سازی سایت برای موتورهای جستجو و یا بازاریابی موتورهای جستجو نیز می گویند . البته آمارها نشان میدهد که درایران تقریبا 99% جستجو ها از طریق گوگل صورت می پذیرد پس در بحث سئو و بهینه سازی سعی ما بر این است تا یک سایت را برای کاربران و گوگل بهینه نماییم .

سئو چیست؟

سئو چگونه به کسب و کار شما کمک می کند؟
چرا سئو برترین روش است؟

در ادامه به بررسی و پاسخ به سوالات فوق خواهیم پرداخت و با تعاریفی که از سئو برای شما بیان خواهیم نمود مفاهیم کلی سئو را بصورت کامل درک خواهید نمود.

سئو چیست و از کجا آمده است؟

تاریخچه سئو

واژه سئو که یک واژه مخفف انگلیسی بصورت SEO است برگرفته از حروف ابتدای کلمات Search Engine Optimization  است که در ترجمه آن به فارسی عبارت است از " بهینه سازی سایت برای موتورهای جستجو" . این واژه که یکی از واژگان نوین در فرهنگ لغات است پس از ظهور و البته پیشرفت موتورهای جستجو پدیدار شد.

تاریخچه سئو

 

در واقع هنگامی که پدیده جهانی اینترنت به همگان معرفی شد دسترسی به اطلاعات این شبکه به سختی امکان پذیر بود. چرا که اگر میخواستید از اطلاعات یک سایت استفاده نمایید باید تمام مشخصات آن را از پیش می دانستید. به همین منظور برای حل این موضوع فهرست ها یا همان دایرکتوری ها معرفی شدند. در دایرکتوری ها، سایتها می توانستند ثبت نام نمایند تا سایت آنها در دسته مورد نظر نمایش داده شود اما پس از مدتی با ازدیاد وب سایتها، دایرکتوری ها دیگر پاسخگو نبودند. برای پوشش این مشکل، موتورهای جستجو ابداع شدند. گوگل اولین موتور جستجوست که شروع به کار نمود. در کنار آن موتورهای جستجوی دیگر نیز شروع به کار نمودند که برای مثال می توان از yahoo , MSN, Bing, Yandex نام برد. خدمات برتر گوگل باعث شد تا پس از مدتی به عنوان برترین و محبوب ترین موتور جستجو در دنیا معرفی گردد. با محبوبیت روز افزون موتورهای جستجو و علایق کاربران به باز کردن نخستین سایتهایی که می بینند، رقابت برای رساندن سایت به صفحه اول گوگل با روشهای گوناگون بسیار زیاد شد. این رقابت را در اصطلاح سئو (SEO)  می نامند.

سئو برای گوگل چیست


در ابتدا سئو روشهای ساده تری داشت و برخی افراد با سوء استفاده از نقص های موتور جستجو سایت خود را سریعا به صفحه اول گوگل می رساندند. اما امروزه پیشرفت قابل ملاحظه گوگل باعث شده است که رسیدن به صفحه اول گوگل به سادگی امکان پذیر نباشد و در واقع با الگوریتمهای پیچیده ای که دارد باعث شده است که سایتهایی که بصورت واقعی و مفید فعالیت می کنند به صفحات اول راه یابند.

سئو چگونه به کسب و کار شما کمک می کند؟

عملکرد فوق العاده گوگل در این زمینه را می توان اینطور تفسیر نمود که کاربران کمتر زمانی است که هنگام جستجو به نتایج صفحات بعدی گوگل نیاز پیدا می کنند. این مورد محبوبیت و استفاده از گوگل را دو چندان کرده است و به همین دلیل کاربران برای هر کاری بدون درنگ به سراغ گوگل می روند.

بهبود کسب و کار در سئو


از طرف دیگر هنگامی که کاربر موضوعی را جستجو کرد قطعا به موضوع علاقمند است و یا نیازمند محصولی خاص است پس کاربرانی که از طریق موتور جستجو وارد سایت می شوند با احتمال بالایی تبدیل به مشتری شما خواهند شد.
با توجه به دو موضوع فوق می توان اهمیت سئو سایت را درک نمود. هنگامی که شما بر روی سئو سرمایه گذاری می کنید در واقع بر روی هدفمندترین روش بازاریابی تمرکز کرده اید. اما با توجه به تخصصی شدن امر سئو، اینکه سئو شما توسط چه کسی انجام گردد خود سوالی اساسی است که در ادامه به آن خواهیم پرداخت.
پیش از اینکه پاسخ سوال فوق را دهیم با انواع سئو آشنا می شویم تا پاسخ سوال فوق در رابطه با انتخاب فرد مناسب جهت سئو سایت برایتان قابل درک باشد.

انواع روشهای سئو سایت

سئو سایت بصورت کلی با سه روش که به نامهای سئو سفید، سئو سیاه و سئو خاکستری انجام می گردد. این روشها ویژگی هایی دارند که می توان از روی قول ها و وعده و وعیدهای شخص سئوکار، روش سئو آن شخص را تشخیص داد.

سئو چیست


سئو سفید چیست

این روش که به طور قطع برترین روش سئو است برگرفته از اصول صحیح و محبوب گوگل است و در واقع سایتی که با استفاده از سئو سفید به صفحه اول گوگل راه پیدا می کند به سادگی جایگاهش را از دست نخواهد داد. گوگل این سایت ها را بسیار دوست دارد و در بسیاری مواقع حتی در صورت بروز مشکلات موقت نیز جایگاه سایت را دستخوش تغییر قرار نخواهد داد. از ویژگی های سئو سایت به روش سفید می توان موارد زیر را بازگو کرد.
•    در این روش زمان بیشتری صرف سئو سایت شما خواهد شد.
•    هزینه این روش نسبت به سایر روشها کمی بالاتر است که البته با توجه به آنچه بدست می آورید در واقع هزینه ای کمتر پرداخته اید.
•    با سئو سایت به روش سفید، احتمال اسپم و بلاک شدن سایت شما از سمت گوگل صفر است چرا که گوگل سایت شما را دوست خواهد داشت.
•    با سئو سفید علاوه بر کلمه کلیدی اصلی شما، بسیاری از کلمات جانبی دیگر را نیز در صفحه اول گوگل خواهید دید که بازدهی سئو را چندین برابر می کند.
•    با سئو سفید سایت شما گام به گام پیشرفت خواهد داشت تا پس از رسید به صفحه نخست،  به نخستین لینک گوگل نیز برسد.
گروه سئو سایت 7سئو نیز از این روش جهت سئو سایت استفاده می کند تا با وجود اطمینان از بابت کسب نتیجه، سئو تضمینی را تجربه نمایید. برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید با کارشناسان ما تماس حاصل نمایید.

سئو سیاه چیست


این روش سئو سایت که به کلاه سیاه نیز معروف است، روشی مبتنی بر تقلب و گول زدن گوگل بوده و هیچ گاه واکنش خوبی از جانب گوگل نخواهد داشت. اگر به هر دلیلی گوگل متوجه استفاده شما از این روشها شود، بدون استثنا سایت شما را بلاک و اسپم می کند. البته این امر موضوعی کاملا طبیعی است چرا که گوگل سایت شما را دوست نخواهد داشت. البته این روش ویژگی هایی هم دارد که در نگاه کلی خوب بنظر می رسد  اما با کمی تعقل خواهید فهمید سمت سئو سیاه رفتن اشتباهی است که ممکن است منجر به مرگ سایت شما گردد. از این ویژگی ها می توان به شاخص ترین آن اشاره کرد که موتاه کردن زمان است. در این روش زمان سئو تقریبا نصف می شود و سایت شما در صفحه نخست رویت می شود اما همان اندازه که این بالا آمدن زمان کوتاهی می برد، بالا ماندن سایت شما نیز در کمترین زمان اتفاق افتاده و پس از مدتی سایت شما را حتی تا صفحات ده به بعد گوگل پایین میبرد. همچنین به دلیل فعالیت کمتر این روش هزینه کمتری دارد ولی نمی توان بازدهی آن را با سئو سفید مقایسه کرد.
پس هرگاه دیدید زمان کوتاهی به شما وعده داده شده و همچنین مبلغ در مقایسه با دیگر سئو کارهای کمتر است بدانید قرار است سئو سایت شما با روش سئو سیاه انجام شود.

سئو خاکستری چیست


سئو خاکستری را می توان حد وسط سئو سیاه و سئو سفید در نظر گرفت. در این روش هم از روشهای سئو سفید و هم از روشهای سئو سیاه جهت بالاتر رفتن سرعت سئو سایت و همچنین داشتن امنیت کافی استفاده می شود. البته در این روش نیز خطر وجود دارد و اگر شخص سئو کار تجربه کافی نداشته باشد احتمال اینکه شما را از مسیر دور کند زیاد است.
علی رغم اینکه ویژگی های مرتبط با سئو خاکستری ممکن است شما را ترغیب کند اما پیسنهاد می کنیم تنها اگر اهل ریسک کردن هستید آن را امتحان کنید.

 

ویژگی های سئو بهتر و سئوکار برتر چیست؟


مهمترین سوال برای هر کسی که به دنبال سئو سایت خود است این موضوع است که سایت خود را به چه کسی بسپارد تا هم نتیجه مناسبی بگیرد، هم هزینه سئو کمتری بپردازد و هم در سریعترین زمان سئو سایت خود را بهبود بخشد.
با علم به موارد فوق می توان پاسخ این سوال را بصورت واضح و روشن یافت.
در بهترین حالت سئو که همان سئو سفید است ممکن است شما ظاهرا زمان زیادی را از دست بدهید اما نتیجه ای که میگیرید چندین برابر ارزشمند است. پس اگر به دلیل اینکه زمان بیشتری به شما پیشنهاد شد گمان مبرید که سئوکار مورد نظر دانش کافی را ندارد بلکه آن شخص سئو اصولی را در نظر دارد.

سئو بر پایه محتوا


از لحاظ هزینه سئو و بعبارت دیگر قیمت سئو نیز می توان اینگونه نتیجه گرفت. اگر هزینه سئو نسبت به سایر شرکت ها رقم کمتری باشد دلیل بر با انصافی نیست بلکه این موضوع به سئو سیاه بر میگردد که کار کمتر و هزینه کمتری می طلبد. اما عکس این ماجرا دقیقا دلالت بر سودجویی دارد. اگر فرد یا گروهی قیمتهای نجومی نسبت به سایر افراد به شما پیشنهاد بدهند مشخصا دلیل بر سودجویی آن شخص و یا گروه است.
گروه متخصص سئو سایت 7سئو ، با بکارگیری متخصص ترین نیروها و مجرب ترین کارشناسان سئو، سئو تضمینی را ارائه می دهد تا با خیالی آسوده به رونق کسب و کار خود بیاندیشید. همچنین قیمت سئو در گروه 7سئو کاملا بر اساس کار تیمی بر روی سایت شماست و شما هزینه سئو اضافی نخواهید پرداخت.
با توجه به تعاریف فوق و علم به اینکه سئو چیست ، حالا می توانید آگاهانه و عاقلانه سئوکار خود را انتخاب نمایید. 7سئو رونق کسب و کار شما را آرزومند است.

 

چگونه سایتمان را برای گوگل بهینه نماییم ؟

بر طبق تصویر فوق برای اینکه یک سایت سئو باشد باید یکسری فاکتورها را رعایت شود ، همانطور که میدانید خزندهای ( کرائلر ) موتورهای جستجو فقط کد های صفحات وب را می بینند و با آنالیز آنها به طبقه بندی سایت ها میپردازند حال آنکه مدیران سایت ها باید به نحوی فعالیت نمایند که سایت آنها هم برای موتورهای جستجو و هم برای کاربران جذاب باشد تا باعث جذب بازدید کننده و افزایش فروش محصولات یا معرفی خدمات به کاربران فراهم شود .

 

جهت سفارش سئو سایت خود کافی است با 7سئو تماس حاصل نمایید .
فرم ارسال نظر
بهزاد علوی:
مقاله خوبی بود و قشنگ متوجه شدم سئو چیست ولی در مورد الگوریتم ها متوجه نمیشم. میشه در مورد الگوریتم های گوگل مطلب بذارید توی سایتتون؟
پاسخ مدیر:
بسیار عالی که از این موضوع راضی هستید. در رابطه با الگوریتم های جدید گوگل مانند الگوریتم رنک برین، توضیحاتی ارائه کردیم که از قسمت مقالات میتونید مطالعه کنید. در رابطه با سایر الگوریتم ها هم بزودی مقالاتی ممنتشر خواهیم کرد.
علوی:
توضیحات شما را خوندم. واقعا مفهوم سئو و بهینه سازی سایت را از سایت ویکیپدیا هم بهتر و واضح تر توضیح داد. ممنون بابت مقالات خوبی که دارید. روزانه دو الی 3 مقاله سئو را مطالعه میکنم
پاسخ مدیر:
خوشحالیم که به دانش شما افزوده شد. مقالات ما بصورت روزانه بروزرسانی میشود. خوشحال می شویم مطالعه نمایید
علیرضا مهدی پور:
نظرتون در مورد الگوریتم جدید گوگل چی هست؟ میشه یه توضیح راجع به الگوریتم آگوست 2018 و تاثیرش روی سئو سایت بدید. سایت من خوب داشت پیشرفت میکرد ولی یهو خراب شد. ممنون
پاسخ مدیر:
سلام. در رابطه با تاثیر الگوریتم جدید گوگل بر سئو سایت طی مقاله ای که چند روز پیش منتشر شد، توضیحاتی اده شده و در صورت وجود موضوع دیگر حتما در بخش مقالات سایت خدمت شما عزیزان خواهیم گفت. اما اینکه سایت شما افت جایگاه داشته ممکنه به دلیل تغییر در الگوریتم باشه و یا ممکنه بخاطر سهل انگاری خودتون باشه. فراموش نکنید سئو نیاز به تخصص داره و اگر خودتون میخواهید سئوکار سایت خودتان باشید، باید این ریسک را بپذیرید
:
ممنون از سایت خوبتون. من سئو را شروع کردم. امیدوارم زودتر به نتیجه دلخواهم برسم
پاسخ مدیر:
ممنون از شما بابت نظرتون. سئو کمی زمانبر هست. امیدوارم در میانه راه ناانید نشین. موفق باشید
حبیب:
مقالات زیادی خوانده بودم تا درک کنم سئو چیست. از یک صفحه یا 100 صفحه . مطالب دیگر خیلی گنگ و پیچیده بود اما مطلبی که شما گذاشتید خیلی بصورت خلاصه و واضح بود. از شما تشکر میکنم که مثل بقیه سئو کارها سعی نکردید فقط محتوا نوشته باشید و چیزی نوشتید که کسانی که توان هزینه کردن برای سئو را ندارند نیز بتوانند شروع به کار کنند . بنده از طرف خودم و کسانی که از سایت شما بهره می برند تشکر میکنم. امیدوارم توفیق الهی نسیب شما و گروه پرکارتون بشه
پاسخ مدیر:
این نظر لطف شماست . ما سعی می کنیم همیشه درست گام برداریم. هدف ما پیشرفت همه هست. موفق و سربلند باشید
مهیار میر محمدی:
من یه سایت دارم که حدود 3 سال پیش براش بک لینک خریدم. اون موقع حدود 300 تومن هزینه ماهیانه داشت و با 3 کلمه لینک گرفتم. سایتم مدت زیادی لینک یک بود اما جدیدا افت محسوسی کرده و رفته لینک 6 و 7 گوگل و وردی نصف شده. الان هنوز لینک ها را تمدید می کنم و هزینش حدود 550 تومن شده. دیگه این هزینه با این ورودی مقرون به صرفه نیست برای من. میخوام بررسی کنید آیا می تونم این لینکها رو حذف کنم و یاکاری کنید که بیام لینک 1 گوگل؟
پاسخ مدیر:
در رابطه با مشکل شما چند نکته وجود دارد. نکته اول: گوگل طی یک و دو سال گذشته به شدت بر روی خریدن لینک و لینک در سایدبار حساس شده و اقدام به بلاک کردن بسیاری از سایتها نموده است. نکته دوم: حذف لینک های سایت شما به یکباره، به سایت شما لطمه می زند. این امر باید توسط یک شخص متخصص و بمرور زمان انجام شود. برای رسیدن به لینک یک گوگل باید روشهای سئو دیگری را در کنار لینک سازی استفاده نمایید
پورنیک:
بنظر من که سئو یه چیز غیر ممکن هست. هر کاری میکنم سایتم تکون هم نمیخوره . این همه مقاله خوندم ولی فایده نداشت. هر جا تونستم لینک خریدم . یه مدتی اومدم صفحه اول گوگل ولی دوباره رفتم پایین . شما میتونید توجیه کنید این اتفاق را؟
پاسخ مدیر:
در ابتدا تشکر می کنم از نظرتون. در پاسخ به عرایض شما، باید دو نکته را گوشزد کنم. نکته اول اینکه سئو غیر ممکن نیست و اگر طبق اصول انجام بشه بسیار عالی پیش میره . نکته دوم هم درباره خرید لینک و تغییر جایگاه شما هست . چیزی که مشهود هست اینه که جایگاه سایت شما بدلیل اینکه توسط گوگل بعنوان اسپم شناخته شدید تغییر نمیکنه. پس باید ابتدا کارهایی انجام بدید که رفع اسپم گوگل بشین و بعدش برید سراغ کارهای سئو که البته باز هم تاکید میکنم: سئو بصورت اصولی
احمدی:
من هم سایتم مشکل داره. قبلا صفحه اول بودم ولی الان رفتم صفحه 10 گوگل! زنگ خورم فوق العاده کم شده. دیگه نمیدونم چکار کنم سایتمو
پاسخ مدیر:
به احتمال زیاد سایت شما به دلیل کار بیش از حد اسپم شده. برای بررسی تخصصی باید مشخصات سایت خودتون را از طریق فرم تماس با ما برای ما ارسال کنید تا بصورت رایگان آنالیز بشه
احمد سپاسدار:
سلام. اگر امکانش هست هر مقوله ای که در آموزش سئو مطرح کردید را بصورت مجزا باز کنید تا مخاطب دقیق بفهمه سئو هر بخش چی هست و به چه دردی میخوره و اینکه گوگل چطور برداشتی از سئو سایت داره
پاسخ مدیر:
سلام. ممنون از نظری که برای ما گذاشتید. در رابطه با موضوعی که درخواست کردید باید خدمت شما عرض کنم بسیاری از مباحث سئو در قسمت مقالات سئو و بهینه سازی سایت 7سئو بصورت کامل مورد بررسی قرار گرفته شده. ما در همین مقاله "سئو چیست" هم سعی کردیم موضوع را ساده بیان کنیم تا فهمش ساده و قابل درک باشه. اگر موضوع خاصی هست که توسط تیم فنی مقاله نداره، همینجا کامنت بگذارید تا در لیست مقالات آینده قرار بگیره.
اکبری:
سلام. یک سوال در مورد سئو دارم. برای من عجیبه که بعضی از سایتها بدون زمینه سئو و سئو خارجی صفحه اول گوگل هستند. ولی من خیلی کار کردم و سایتم علی رغم سئو بالا نتیجه نگرفته. نظر شما چیه در این مورد؟ به نظر شما دلیل این چیه؟
پاسخ مدیر:
سلام. اول تشکر کنم ازتون برای اینکه کامنت قرار دادید. در رابطه با سایت شما و سایتهایی که فرمودید چند مسئله وجود داره. موضوع اول محتوای اون سایتها هست که احتمالا بهتر از محتوای سایت شماست. البته خدمت شما عرض کنم این محتوا که بهتره صرفا از لحاظ تعداد نیست و کیفیت خود محتوا در سئو تاثیر گذاره. موضوع بعدی آنالیز دقیق سئو هست که شاید سئو داره انجام میشه و شما نمیبینید. طبق الگوریتم های جدید گوگل، خیلی از فاکتورهای سئو سایت که قبلا توسط سئوکارها استفاده میشد مانند خرید لینک از دید گوگل ممنوع هست و به سئو و بهینه سازی سایت شما لطمه میزنه. در کل باید خدمت شما عرض کنم که در حالت کلی گوگل فاکتورهای سئو را در سایت مذکور بهتر از سایتهای دیگه دیده و برای باز شدن موضوع باید مورد آنالیز قرار بگیره. برای اینکه سایت را برای شما آنالیز کنیم، کافیه از طریق فرم تماس با ما درخواست خودتون را ثبت کنید. کارشناسان ما با شما تماس خواهند گرفت
آوای رها:
سلام. چند تا سوال در رابطه با سئو داشتم . نمیدونم اینجا از شما باید بپرسم یا در صفحه مقالات سئو. اگر اشتباه نوشتم خودتون زحمت بکشید اصلاح بفرمایید و به صفحه مقالات سئو منتقل کنید. من اطلاعات ناقصی در رابطه با سئو داشتم. الان با خوندن این مقاله اطلاعاتم در رابطه با سئو و بهینه سازی سایت کامل تر شد و ترغیب شدم کل مقالات شما را مطالعه کنم. از این بابت تشکر میکنم. اما من قبلا چون اطلاعات ناقص داشتم، داخل سایتهایی که بک لینک میسازند ثبت نام کردند. یه مدت همه چیز خوب پیش رفت و یهو سایتم ناپدید شد و کل زحمتی که کشیده بودم نیست شد! با توجه به مقالات شما حتمالا علتش، لینک ها بوده. الان باید چکار کنم سایتم برگرده؟ میشه شما سئو روی سایتم انجام بدید و سایت را به صفحه اول گوگل برگردونید؟ سئو برای من خیلی مهم و حیاتیه
پاسخ مدیر:
سلام. در ایتدا عرض کنم این باعث افتخار ماست که از مقالات ما بهره می برید. ما در هر صفحه ای شما سوالات خودتون در زمینه سئو را مطرح کنید پاسخگو هستیم. در رابطه با لینکهایی که به این سبک گرفتید باید عرض کنم که بله، کاری که انجام دادید اشتباهه و قطعا دلیل محکمی هست برای ناپدید شدن سایت که باید قبل از هرچیز سایت شما آنالیز بشه. در رابطه با سوال دوم: بله ما میتونیم سئو سایت شما را به عهده بگیریم و کمک کنیم سایت شما به نتایج صفحه اول گوگل برگرده. البته این موضوع نسبت به سایتهایی عادی کمی زمان بیشتری خواهد برد.
اعظم نوری:
مقالتون در رابطه با سئو خیلی خوب و مفید بود. من خوندم و خیلی در موردش فهمیدم. اما یک سوال دارم ازتون. سایت من دست یه سئو کار بود که نمونه کار خوبی هم نداشت و بعد پشیمون شدم که چرا به شرکت سئو مثل شما نسپردم. سایتم نه تنها پیشرفت نکرد. بلکه رفت صفحه 10 گوگل! خیلی هم روش زحمت کشیدم. حالا راهی هست که برگرده.
پاسخ مدیر:
سلام. در ابتدا بابت مطالعه مقاله سئو چیست از شما سپاسگذاریم. در رابطه با سایت شما، جای نگرانی وجود نداره و با اصلاح کردن سایت و برخی موارد که اشتباه صورت گرفته سایت شما به نتایج صفحه اول گوگل باز خواهد گشت
رضا شکاروند:
من یه بخش از توضیحات را نمیفهمم. شما گفتید سئو داخل شبکه های اجتماعی انجام میدید. چطوری میشه آخه. شبکه های اجتماعی به نظرم تاثیر نداره روی سئو. در کل مقاله شما در مورد سئو خیلی عالی بود
پاسخ مدیر:
دوست عزیز . هر گروه تاکتیک خاصی برای سئو داره و ما نیز روشهای خاصی برای انجام اینکار داریم. سئو در شبکه های اجتماعی هم موضوع مهمی هست که باید انجام بشه.
هانی ش:
جالب بود برام. من فکر میکردم فقط هکر خاکستری و سیاه و سفید دارد. الان فهمیدم سئو هم این چیزها را داره
پاسخ مدیر:
خوشحالیم که به دانایی شما در زمینه سئو افزودیم. باعث افتخار ماست که مقالات دیگر ما در زمینه سئو سایت را نیز مطالعه بفرمایید
مهشید حسینی:
لطفا درباره اینکه سئو سایتهای مختلف چه فرقی با هم دارند هم مقاله بنویسید. این مقاله سئو چیست را خوندم . خیلی عالی بود. ممنون میشم با همین کیفیت ادامه بدید
پاسخ مدیر:
اولا شما لطف دارید به ما که نظر گذاشتید. در ادامه خدمت شما عرض کنیم: پاسخ سوال شما بصورت پراکنده در مقالات توضیح داده شده است. اما موضوع مورد نظر شما در صف مقالات قرار میگیره تا بصورت تخصصی پاسخ داده بشه
احمد محمدی:
در رابطه با الگوریتم های جدید در قسمت مقالات آموزشی سئو بحث شده. میتونید اونها را مطالعه کنید. ما سعی میکنیم جدیدترین موضوعات را خدمت شما مخاطبان عزیز عرضه کنیم
احمد محمدی:
لطفا درباره الگوریتم های جدید گوگل هم داخل مقالاتتون و همین مقاله در رابطه با موضوع سئو چیست هم استفاده کنید. ممنون
حسنعلی حمامی:
ممنون. اطلاعاتم در زمینه سئو بالا رفت. شما حضوری هم مشاوره میدید؟
پاسخ مدیر:
خوشحالیم که به رشد علمی شما و افراد دیگر کمک می کنیم. بله بصورت حضوری هم میتونید با هماهنگی قبلی تشریف بیارید
مهدی:
راستش حوصله نداشتم کل متن رو بخونم. چون تجربه کافی هم ندارم زیاد قابل درک نیست برام که سئو چی هست. اگر امکانش را دارید روان تر توضیح بدید
پاسخ مدیر:
ما تا آنجایی که امکانش بوده سعی کردیم مفهوم سئو چیست را واضح بیان کنیم اما در راستای درخواست شما مقاله ای با محتوای قابل درک تر منتشر خواهیم نمود
علی:
مقاله رو کامل خوندم. توضیحاتتون خوب بود. اما بصورت کلی گفتید. آیا امکانش هست در قسمتی از سایت آموزش رایگان و مقالات تخصیب اینکه سئو چیه منتشر کنید؟
پاسخ مدیر:
دوست عزیز شما میتونید از منوی سمت راست به بخش مقالات آموزشی سئو سایت رفته و از مقالات سئو استفاده کنید.
محمد حسینی:
یک سوال دارم من. روش خرید بک لینک از سایتهای قوی جزو کدوم دسته هست و کاراییش چقدره؟ و همچنین در سئو شما از اینجور بک لینک ها میخرید؟
پاسخ مدیر:
خرید بک لینک برای بهبود سئو (که اکثرا در سایدبار سایتها) قابل مشاهده است یک روش کاملا سیاه و منسوخ شده است و عملا نه تنها تاثیر مثبت بر نتیجه شما می گذارد بلکه در دراز مدت ممکن است سبب اسپم شدن سایت شما گردد. همچنین خاطر نشن می کنم که در سئو سایت توسط 7سئو هیچ گونه بک لینک خریداری نمی گردد و لینک سازی کاملا اصولی و مفید انجام می گردد
مهتاب:
بسیار توضیح جامع و کاملی بود. با وجود این محتوا الان درک کردم که سئو چیه و انواع و روشهای سئو چیه . ممنون از مقالات خوبتون
پاسخ مدیر:
ممنونم. شما برای خواندن مقالات دیگر در زمینه سئو سایت میتونید از قسمت مقالات آموزشی سئو استفاده نمایید.