شرایط کاری تیم سئو کار حرفه ای

7سئو - شرایط کاری و قرارداد ها تیم سئو کارحرفه ای

برای مشخص شدن نحوه عمل کرد تیم ما و صورت گرفتن پروژه های سئو و بهینه سازی سایت به بهترین نحو ممکن و اطمینان بخشیدن به مشترکین 7سئو جهت تضمینی بودن خدمات بهینه سازی وب سایت آنها شرایط و سیستم کاری ما به صورت زیر می باشد ، از شما تقاضا می گردد که محتوا زیر را مطالعه نموده و بهینه سازی سایت و یا بازاریابی اینترنتی خود را به ما بسپارید :
وب سایت ارائه شده از طرف کارفرما می بایست دارای محتوایی منحصر بفرد و غیر کپی باشد .
در صورتی که قبل از مراجعه به تیم 7سئو بر روی سایت مشتری فعالیت های اسپم و سئو کلاه سیاه صورت گرفته باشد ، سپس اقدام به عقد قرارداد نمایند و پس از آن نتیجه فعالیت های صورت گرفته مشخص شود ، قرارداد بهینه سازی سایت فسخ تلقی می گردد .
در صورتی که سایت مشتری برای بهینه سازی به تیم سئو کار حرفه ای ما تحویل داده شده باشد ، هر گونه اقدامی از جانب کارفرما و نماینده او صورت گیرد که اسپم و سئو سیاه باشد ( خرید لینک - ارسال بازدید اتوماتیک - تبادل لینک و ... ) قرارداد فسخ تلقی می گردد .
برای شروع بهینه سازی سایت دسترسی کامل به سایت ( اطلاعات سیستم مدیریت محتوا ) و هاست ( سی پنل - دایرکت ادمین و ... ) مورد نیاز است .

شرایط و قرارداد تیم سئو کار حرفه ای

مدت زمان سئو و بهینه سازی برای سایت های مختلف با توجه به تعداد کلمات کلیدی ، رقابت میان سایت ها و ... متفاوت می باشد ، ولی مدت زمان سئو سایت به صورت میانگین بین 2 تا 6 ماه صورت می گیرد . قیمت سئو و بهینه سازی برای سایت های با زمینه های کاری مختلف بر اساس رقابت کلمات کلیدی ، تعداد و قدرت رقبا متفاوت است و بسته به اینکه فقط سئو کامل سایت برای کارفرما صورت میگیرد و یا از بازاریابی اینترنتی ( شامل سئو - ایمیل مارکتینگ - ارسال اس ام اس انبوه ) برای افزایش فروش بهره گرفته می شود متفاوت می باشد .
قیمت سئو سایت کامل از 500 هزار تومان تا 2.000.000 تومان متغییر می باشد ، قیمت بازاریابی اینترنتی که در بالا اشاره گردید از 900 هزارتومان تا 3.500.000 تومان می باشد .
ابتدا 50% هزینه سئو و بهینه سازی سایت مورد نظر دریافت و مابقی آن پس از حصول نتیجه و رسیدن وب سایت کارفرما به صفحه اول گوگل دریافت می گردد .
برای وب سایت هایی که دارای رقابت بالا می باشند پس از انجام سئو ( بازاریابی موتور جستجو ) و رسیدن سایت مورد نظر مشترک به صفحه اول گوگل ، در صورت تمایل هزینه ای برای نگهداری سایت به صورت ماهانه پرداخت میگردد تا از سایت پشتیبانی شود و جایگاه سایت در گوگل ثابت باقی بماند . هزینه ثابت و ماهانه پشتیبانی سئو سایت از 100 هزارتومان می باشد .
از آنجا که سیستم بهینه سازی وب تیم 7سئو بر پایه بهینه سازی محتوا و سئو داخلی سایت در درجه اول و لینک سازی ( نه خرید بک لینک ) و ... در کل سئو حارجی در درجه دوم است ، شما میتوانید آسوده خاطر باشید که افزایش رتبه سایت شما در گوگل کاملا قانونی بوده و پس از بروزرسانی الگوریتم های گوگل احتمالا سایت شما افزایش رتبه خواهد داشت .

شرایط سئو و بهینه سازی سایت تضمینی

جهت سفارش سئو سایت خود کافی است با 7سئو تماس حاصل نمایید .

فرم ارسال نظر
مهدیه:
سلام. میتونم قرارداد سئو شما را ببینم؟
پاسخ مدیر:
سلام. بله نمونه قرارداد برای شما ایمیل خواهد شد
:
سلام. اگر امکانش هست در رابطه با نحوه کار کردن و قرارداد بستن خودتون برای من توضیح بدید. در کنار سئو کلمات کلیدی، چه چیزی ارائه میدید. ممنون میشم توضیح بدید
پاسخ مدیر:
سلام. در رابطه با نحوه همکاری میتونید متن صفحه اصلی را مطالع نمایید. در صورت داشتن سوال پس از خواندن متن، از طریق همین فرم سوال خود را مطرح نمایید و یا با ما تماس بگیرید
ناصر علوی:
میخاوم سایت رو برای کلمات کلیدی دانلود رام سئو کنیم میشه سایت رو بررسی کنید ببیند چغدذ هزینه داره
پاسخ مدیر:
سایت شما بررسی شد و نتیجه از طریق ایمیل برای شما ارسال گردید