هزینه سئو - قیمت سئو seo - هزینه خدمات سئو سایت

021-66904184تماس با ما

هزینه سئو سایت

هزینه و قیمت سئو سایت

بسیاری از سایت ها و وبلاگ ها برای افزایش فروش و بهبود رنک خود در موتور جستجو گوگل نیاز به سئو و بهینه سازی دارند . در این میان هزینه و قیمت سئو سایت (Seo) همواره بصورت اعداد و ارقام نا معقول و نجومی از طرف سایت های سئو به صاحبان سایت ها و وب مسترها اعلام می گردد ، که در این میان اغلب وعده سئو تضمینی و افزایش رتبه سایت در گوگل ( نمایش سایت در صفحه اول گوگل ) در مدت اندک داده می شود .

مطابق با استاندارد های مورد تایید موتورهای جستجو ( از جمله گوگل ) باشد ، مطمئنا رتبه و رنک ( Rank ) سایت مورد نظر افزایش میابد . حال آنکه بسیاری ادعای سئو سایت در کوتاه ترین زمان ممکن را دارند ، این افراد از تکنیک های سئو سیاه استفاده می نمایند که شاید در کوتاه مدت باعث بهبود رتبه سایت شود ولی در بلند مدت باعث جریمه های سنگین برای سایت مذبور خواهد شد .

7سئو در نظر دارد برای رفاه شما مشریان و وبمستران گرامی قیمت و هزینه های سئو سایت را به حداقل رسانده و به بهبود کیفیت سایت های مشریان خود اقدام نماید .

ما شما را شگفت زده خواهیم کرد.
با ما تماس بگیرید و راه پیشرفت خود را هموار کنید.

هزینه بهینه سازی سایت شامل چه چیزهایی می شود؟

هزینه سئو داخلی

یکی از ابتدایی ترین اصول سئو سایت، سئو داخلی است. اگر بخواهیم قیمت seo را محاسبه کنیم باید هزینه سئو داخلی را محاسبه کنیم. سئو داخلی وب سایت شامل مواردی مانند بهینه سازی عناوین و متا تگ ها، بهبود سرعت سایت و کاهش حجم صفحات و چندین مورد دیگر می گردد که در بازه حدود 10 الی 14 روز قابل انجام است. انجام این فرآیند به نحو مطلوب حدود 400 هزار تومان هزینه در بر دارد.

هزینه سئو خارجی

مرحله بعدی که باید در محاسبه قیمت سئو در نظر گرفت، هزینه سئو خارجی است. هزینه سئو خارجی خود شامل مواردی مختلفی نظیر لینک سازی اصولی و بک لینک های مفید و ریپورتاژ می شود. همچنین هزینه موارد دیگری از جمله فعالیت در وب سایت های اشتراک گذاری می باشد.

فعالیت در شبکه های اجتماعی

شبکه های اجتماعی یکی از مواردی هستند که نمیتوان از اهمیت آنها چشم پوشی کرد. هزینه فعالیت در شبکه های اجتماعی نیز در برگیرنده فعالیت های جذب مخاطب از شبکه های اجتماعی و اشتراک محتوا می شود.

هزینه سئو سایت بر اساس سیستم مدیریت محتوا

امروزه وب سایتها بصورت دینامیک درآمده اند و هر کدام از سیستمی مجزا جهت مدیریت محتوا بهره میبرند. برای محاسبه هزینه انجام سئو سایت پیش نیازهایی برای هز سایتی نیاز می باشد که در برخی از وب سایتها در نظر گرفته شده و در برخی لحاظ نشده اند. مواردی از جمله متاتگ های کلمات کلیدی و کد نویسی سایت. در زیر به ادامه این موضوع می پردازیم.

⛿ هزینه سئو وردپرس و جوملا

هزینه سئو وردپرس و یا جوملا و بصورت کلی cms هایی که امروزه بسیار محبوب هستند، در مقایسه با سایتهایی که اصول کلی در آنها رعایت نشده است به مراتب پایینتر است اما ممکن است در سایتهای وردپرس و جوملا نیز به دلیل رعایت نکردن اصول اولیه سئو، قیمت آنها متفاوت باشد.

⛿ هزینه سئو سایت اختصاصی

سایتهای اختصاصی نیز که به دست طراحان وب سایتها بوجود می آیند سهم وسیعی دارند. برخی از این وب سایتها اصول سئو را رعایت و برخی زیر پا گذاشته اند. این موضوع بسته به طراحی سایت دارد که آیا این موارد را گنجانده اند یا خیر.

با سپردن طراحی سایت خود به 7سئو، هزینه سئو خود را کاهش دهید.
طراحی بهینه و اصولی سایت یکی از ده ها مزایای بخش طراحی سایت 7سئو است.

هزینه سئو بر اساس موضوع سایت

مهمترین مسئله در رابطه با تغییرات هزینه سئو سایت، موضوع سایت است. در واقع موضوع سایت است که کلمات کلیدی هدف را می سازند و کلمات کلیدی هدف نیز تعیین کننده مبلغ نهایی هستند

⚿ هزینه سئو سایت شرکتی

امروزه کمتر شرکتی است که وب سایت نداشته باشد. از طرفی با توجه به ازدیاد این وب سایتها، رقابت برای کسب رتبه در نتایج گوگل بالاست. بطور کلی نمیتوان هزینه سئو سایت شرکتی را تخمین زد اما می توان گفت با توجه به اینکه کلمات کلیدی اسن شرکت ها محدود است، هزینه های به مراتب معقولی دارند.

⚿هزینه سئو سایت فروشگاهی

رفته رفته دنیای تکنولوژی همه جا را در بر میگیرد. خریدها غیر حضوری می شوند و به طبع کسانی که در این امر پیش قدم بوده اند برنده بازی هستند. اگر بخواهیم در رابطه با هزینه سئو سایت فروشگاهی صحبت کنیم باید بگوییم احتمالا بعلت داشتن تعداد محصولات، باید روی وب سایت شما کارشناسی شود تا علیرغم اینکه هزینه بایت سئو می پردازید، بازخورد مناسب بگیرید. در نظر داشته باشید اگر بدون منطق بخواهید پیش بروید بعید است هزینه ای که برای سئو می کنید بزودی به جیب شما برگردد.

⚿هزینه سئو سایت پزشکی

دیگر زمان برای همه آنچنان مهم شده است که فرصت ندارند برای گرفتن نوبت حضور پیدا کنند. یکی از راههای ممکن، نوبت دهی اینترنتی است. سایتهای پزشکی نیز رو به افزایش هستند و سئو سایت پزشکی یکی از مهمترین موضوعات سئو در چند سال اخیر شده است. برخی از سایتها نظیر پزشکی زیبایی، تعدد بیشتری دارند و هزینه سئو آنها به مراتب بالاتر است. در حالت کلی باید گفت قیمت سئو سایت پزشکی نیز مانند سایت شرکتی، به دلیل محدود بودن کلمات هزینه معقول و منطقی دارند.

⚿هزینه سئو سایت خودرو

اینکه یک خودرو را در خانه خود نگاه کنیم، بین چند خودرو تصمیم بگیریم و یکی را انتخاب کنیم به غیر از بنگاه راههای بهتری هم دارد. بسیاری با سئو سایت خودرو خود، فروششان را چند برابر کرده اند. هزینه سئو سایت خودرو بستگی به تعدد کلمات آن دارد و باید توسط کارشناسان بررسی گردد. البته محبوبیت این سایتها به قدری بالاست که باید به هر نحوی رقابت در نتایج گوگل را ادامه داد

⚿هزینه سئو سایت خدماتی

هزینه سئو سایت خدماتی نیز مانند سایتهای شرکتی معقول و منطقی است که با توجه به نوع خدمت متفاوت است.

⚿هزینه سئو سایر وب سایتها

برای اینکه بدانید چقدر باید بابت سئو سایت خود بپردازید کافیست با یکی از شماره تماس های ما تماس بگیرید و در کوتاهترین زمان جزئیات را دریافت کنید.

چرا هزینه ها برای سئو متفاوت است؟

شیوه سئو سایت

سئو راههای گوناگونی دارد که به سئو سفید و سئو سیاه معروفند. سئو سیاه هزینه اولیه بالایی دارد و سئو سفید هزینه های منطقی تری دارد. برای کسب اطلاعات در رابطه با این موضوع مقاله سئو کلاه سفید را بخوانید. سئو در 7سئو بصورت سئو سفید صورت میگیرد.

منابع اولیه سئو

برخی سئوکار ها برای بهبود سایت شما، اقدام به خرید خدمات از سایر وب سایتها می کنند. خدماتی نظیر ریپورتاژ و بک لینک. ما به دلیل داشتن سابقه طولانی و منابع کافی نیاز شما را از این هزینه ها برطرف می کنیم.

سوء استفاده مالی

برخی افراد سودجو با دادن رقم های بسیار اندک و یا بسیار بالا، سعی در فریب مشتریان دارند. آگاه باشید که هزینه گزاف در سئو نشانه کیفیت نیست. همچنین هزینه اندک هیچگاه در ازای کاری پر مشقت، منطقی نیست. ملاک کیفیت یک شرکت را در سوابق کاری آنها جستجو کنید. برای دریافت نمونه کارهای 7سئو، با ما تماس بگیرید.

چرا هزینه های ما مناسب است؟

مقایسه قیمت ها

کافیست پیشنهاد ها و قیمت seo ما را با سایر همکاران مقایسه نمایید. ما برای خدماتی که به شما می دهیم منصفانه هزینه آن را دریافت میکنیم.

زمان صرف شده برای سئو

مدت زمانی که ما برای سئو سایت شما صرف می کنیم گواهی بر تناسب قیمت و هزینه است. سئو بصورت کلاه سفید نیازمند کار زیادی است که 7سئو خود را متعهد به انجام آن به بهترین شکل می داند.

نتیجه بدست آمده

کسب نتایجی فراتر از انتظار، خود مهر تایید دیگری بر تناسب کیفیت کار و هزینه سئو است. ما بابت کیفیت بالاتر از آنچه شما خواسته اید، هزینه اضافی دریافت نخواهیم کرد.

چند نکته

☑ چرا نجومی هزینه نکنیم؟

شما ممکن است از برخی از شرکت ها قیمت هایی دریافت کنید که از یک طرف گزاف و از طرف دیگر وسوسه انگیز باشد. اما در سئو نمی توان گامهای بزرگتر از حد مجاز برداشت. آگاه باشید که پیشرفت بیش از حد یک وب سایت معقول نیست. از طرف دیگر این ریسک وجود دارد که شما سرمایه خود را در قبال نتیجه ای که مشخص نیست بدست می آید یا خیر از دست بدهید. ما در گروه 7سئو متناسب با آنچه صلاح مشتریان است پیشنهاد سئو می دهیم.

☑ آیا هزینه سئو تضمینی متفاوت است؟

سئو تضمینی خدمتی متفاوت از تیم سون سئو است که به دلیل تنظیم قرارداد کتبی با مشتریان بسیار مورد پسند مشتریان قرار گرفته است. اما این سوال وجود دارد که آیا هزینه سئو تضمینی تفاوت دارد یا خیر؟ در پاسخ به این سوال باید بگوییم که این موضوع جزء خدمات گروه 7سئو است که بر روی تمامی قراردادها وجود دارد و نیازمند هزینه مجزا نیست. ما خود را موظف به انجام تعهدات در قبال سئو می دانیم و این موضوع حق مشتری است.

☑ نحوه پرداخت هزینه سئو

ما برای پرداخت هزینه های راههای گوناگونی در نظر گرفته ایم تا مشتریانی که می خواهند با توجه به بودجه خود سایتشان را بهینه کنند، بیشترین نفع را ببرند. برای شما پیشنهادهای شگفت انگیزی خواهیم داشت. کافیست با ما تماس بگیرید.


نظرات کاربران

نام و نام خانوادگی به فارسی میگه:
سلام وقت بخیر یوسفی هستم مدیر سایت https://xgift.gift داخل سایتم باید چگالی مثلا فارسی باشه یا واژه گیفت باشه ولی توسط انالیزورها که برسی میکنم نتایج زیر رو میدن این کلمات اصلا داخل سایت من نیست مشکل کجاست؟ http://hitfile.ir/uploads/guest/jpg/150133907386631.jpg منتظر پاسخ شما هستم عزیز
پاسخ:با سلام و احترام خدمت شما دوست گرامی. در ابتدا عرض کنم که شما آدرس دامنه خود را صحیح وارد نکردید و نتیجه ای که می بینید مربوط به خطای سرور می باشد . ضمنا اکثر وب سایتهای آنالیز سایت به دلیل نداشتن هوشمندی کافی نتایج صحیحی ارائه نمی دهند. یکی دیگر از دلایل نتایج اشتباه مشکل با کاراکترهای زبان فارسی است. بهترین ابزار برای بررسی چگالی کلمات کلیدی وبمستر گوگل می باشد. در صورتی که نکته مبهمی در ذهن خود دارید با ما تماس بگیرید تا کارشناسان راهنمای شما باشند. موفق باشید


فرم ارسال نظر