بهبود رتبه و سئو سایت

بهبود رتبه و سئو سایت

آیا از جایگاه سئو سایت خود رضایت ندارید؟

اگر از آن دسته افرادی هستید که به بهبود رتبه و سئو سایت خود می اندیشید، می توانید از خدمات گروه 7سئو استفاده نمایید. ما برای بهبود رتبه و سئو سایت شما پیشنهادات شگفت انگیزی خواهیم داشت. در ادامه به توضیحات بخشی از این موارد خواهیم پرداخت.

اگر بخواهید از خدمات سئو سایت گروه متخصص 7سئو بهرمند شوید، از مزایای زیر برای وب سایت خود برخوردار خواهید شد

بهبود سرعت سایت موثر در بهبود سئو

یکی از پایه ای ترین مواردی که گوگل همواره آن را مورد بررسی قرار می دهد، سرعت بارگذاری سایت است. این موضوع هیچگاه از دید گوگل و موتور جستجوهای دیگر کم اهمیت نبود و نیست.

با بهبود وضعیت سرعت سایتتان، به بهبود رتبه و سئو سایت کمک بزرگی کرده اید. این یکی از خدماتی است که گروه 7سئو برای شما در نظر گرفته است.

بهبود جایگاه کلمات کلیدی سایت

اصلی ترین هدف سئو و بهینه سازی سایت، بهبود جایگاه کلمات کلیدی در گوگل و سایر موتورهای جستجو نظیر بینگ و یاندکس است. در واقع هرچقدر هم سایت شما مطلوب باشد و محتوای عالی و با کیفیت داشته باشید، اگر مخاطبی نداشته باشید بی ارزش خواهد بود. ما به شما کمک می کنیم مخاطبین واقعی پیدا کنید.

 

بهبود وضعیت سئو سایت در شبکه های اجتماعی

یکی از دیگر خدمات گروه سئو 7سئو که در کنار سایر خدمات به مشتریان عرضه می گردد، کار بر روی شبکه های اجتماعی پر بازدید و پر مخاطب می باشد. این موضوع از دو جهت برای وب سایت مناسب است. یکی از این دید که این شبکه های اجتماعی، خود دارای مخاطبین هستند که ممکن است به وب سایت شما علاقه نشان دهند و وارد سایت شما شوند. موضوع دوم نیز اهمیت کار در شبکه های اجتماعی برای بهبود رتبه و سئو سایت است و موتورهای جستجو بویژه گوگل، اهمیت زیادی به این موضوع می دهند.  کار در سایتهایی نظیر گوگل پلاس، فیسبوک، توییتر، اینستاگرام، لینکداین و نمونه های ایرانی مانند هم میهن، لنزور، آپارات، کلوپ، فیسنما و دیگر موارد، از مزایای این بخش می باشند.

 

برندسازی سایت

یکی از مواردی که در کنار سئو بدست خواهید آورد، برندسازی اینترنتی است. با کار بر روی سئو سایت و کسب نتیجه مورد نظر، برند شما به همگان معرفی خواهد شد و بعنوان یک برند شناخته شده، کسب و کار شما اعتبار دوچندان بدست خواهد آورد.

 

چرا 7سئو

ما ادعا نمیکنیم که بهترین هستیم اما به چند دلیل مدعی هستیم که یکی از بهترین ها در عرصه سئو سایت در ایران هستیم

  • عقد قرارداد کتبی و تضمینی
  • سابقه طولانی بیش از 7سال در سئو سایت
  • حضور داشتن وب سایت 7سئو با کلمات کلیدی متعدد و دشوار در صفحات اول گوگل طی مدت طولانی
  • داشتن نمونه کارهای سئو بسیار حرفه ای با نتایج عالی (برای دریافت فایل نمونه کار با ما تماس بگیرید)

در صورت نیاز به بهبود رتبه و سئو سایت، می توانید با خیالی آسوده وب سایت خود را به 7سئو سپرده و از نتایج بدست آمده لذت ببرید. کارشناسان ما آماده پاسخگویی به سوالات شما پیرامون مسائل سئو و بهینه سازی سایت می باشند.

نظر یا سوال شما