تاثیر لینکدین بر سئو سایت

تاثیر لینکدین بر سئو سایت

تا کنون مقالات بسیاری در رابطه با تاثیر شبکه های اجتماعی بر سئو سایت منتشر کرده ایم و برخی از این مقالات نیز بصورت تخصصی برای شبکه های اجتماعی خاصی منتشر شده اند. اما تا کنون مقاله تخصصی تاثیر لینکدین بر سئو سایت را منتشر نکرده بودیم. لذا در ادامه به توضیح و تفسیر تاثیر شبکه اجتماعی لینکدین بر سئو و همچنین نحوه بهینه کردن آن خواهیم داد.

لینکدین چیست

شبکه اجتماعی لینکدین یک شبکه محبوب است که برای ارتباط بین متخصصان و افراد گوناگونی بوجود آمده است تا بر اساس اطلاعات شغلی بتوانند یکدیگر را بیابند و از همدیگر کمک بگیرند.

این شبکه اجتماعی به دلیل نداشتن محدودیت و فیلتر در ایران، یکی از شبکه های محبوب قلمداد می شود و می تواند تاثیر مثبت بر روی کسب و کار شما بگذارد.

تاثیر لینکدین بر کسب و کار چگونه است؟

اگر بصورت صحیح در لینکدین به فعالیت بپردازید و طبق اصولی که در ادامه به بررسی آنها می پردازیم عمل کنید، می توانید تاثیر مثبت این شبکه را بر کسب و کار خود ببینید. در واقع اگر بصورت اصولی و صحیح این موارد را انجام دهید، شانس دیده شدن توسط افرادی که به تخصص شما نیاز دارند را بالا برده اید و در ادامه با دیده شدن توسط این افراد شما می توانید موقعیت های شغلی جدیدی پیدا کنید. به این رویه، سئو لینکدین نیز گفته می شود که با بهینه کردن صفحه پروفایلتان در لینکدین به وسیع شدن ارتباطات خود در لینکدین کمک شایانی خواهید کرد. در ادامه به بررسی این نکات خواهیم پرداخت.

بهینه سازی سئو لینکدین چگونه است

برای بهینه کردن صفحه لینکدین خود به نکات زیر توجه داشته باشید.

جزئیات و اطلاعات را کامل کنید

هنگامی که در لینکداین ثبت نام می نمایید، این شبکه اجتماعی سوالات نسبتا زیادی از شما در رابطه با آنچه در زندگی خود گذرانده اید پرسش می کند. این موارد شامل سوالات تحصیلی و دانشگاهی و همچنین سوالات شغلی و مهارتی و رزومه شماست. اگر می خواهید با بهینه کردن پروفایل لینکدین خود، به سئو سایت خود نیز کمک کنید، سعی کنید به تک تک سوالات پاسخ صحیح بدهید و سهل انگاری نکنید.

در توصیف خود از کلمات مهم استفاده کنید

هنگامی که مشغول پر کردن اطلاعات پروفایل خود هستید سوالاتی مبنی بر توضیحات نیز پرسیده می شود که باید آنها را تایپ کنید. سعی کنید در این توضیحات از کلمات کلیدی و مهم استفاده نمایید تا در جستجوهای لینکدین بیشتر به چشم آیید.

با انتشار پست؛ فعالیت خود را زیاد کنید

یکی از راههای دیده شدن در لینکدین که کمک زیادی به سئو سایت شما نیز می تواند کند، انتشار پست و محتواست. می توانید محتوای وب سایت خود را در لینکدین منتشر کنید. همچنین می توانید با لینک گرفتن از پست هایی که منتشر می کنید ارتباط کاربرن با وب سایت خود را برقرار نمایید.

 

ب دیگران ارتباط برقرار کنید

اگر میبینید که ارتباطی با شما برقرار نمی شود، خودتا دست به کار شوید و شروع به درخواست و ارتباط با دیگران نمایید. سعی کنید در رتباطات خود، با افراد هم صنف خودتان بیشتر ارتباط برقرار نمایید.

 

در بالا به مواردی کلیدی و مهم در شبکه اجتماعی لینکداین پرداختیم. رعایت موارد فوق کمک می کند که شما مخاطبین خاصی برای سایت خود جذب کنید و این موضوع به سئو سایت شما کمک زیادی می نماید. در صورت داشتن سوال می توانید از طریق فرم نظرات سوالات خود را مطرح نمایید.

نظر یا سوال شما