تبلیغات در گوگل

تبلیغات در گوگل و یا Google Adwords یکی از راههای تبلیغات در بستر اینترنت است که بوسیله آن میتوانید وب سایت خود را در صدر نتایج گوگل به نمایش همگان بگذارید. البته تبلیغات در گوگل، در حالتهای گوناگون دیگر نیز ممکن است که می توان به تبلیغات گوگل در اپلیکیشن های اندروید اشاره نمود. اما ما به تبلیغات در نتایج جستجو می پردازیم که یکی از محبوب ترین روشهای بازاریابی محسوب می شود.

مزایای تبلیغات در گوگل چیست؟

لینک یک گوگل

شما می توانید با تبلیغ در گوگل در سریعترین زمان، لینک یک گوگل باشید.

بازدهی بسیار بالا

کاربرانی به سایت شما مراجعه می کنند که به خدمات شما نیاز خواهند داشت.

تبلیغات هدفمند

می توانید تبلیغات خود را به صورتهای گوناگون هدفمند به نمایش درآورید.

هوشمندی گوگل

الگوریتم های پیچیده گوگل اجازه تقلب کردن به رقبای شما را نخواهد داد.

مزایای 7سئو در تبلیغات گوگل؟

ما در تیم 7سئو مفتخریم علاوه بر سئو سایت ، به تبلیغات در گوگل نیز بپردازیم. در این بخش به این موضوع اشاره می کنیم که مزیت های 7سئو نسبت با سایر شرکت ها چیست؟

پشتیبانی تمام وقت

کارشناسان ما، آماده پشتیبانی و پاسخگویی به سوالات شما خواهند بود. کافیست با تماس گرفته و سوالات خود را مطرح نمایید.

متفاوت در هزینه ها

ما برای شما دو منفعت مالی به ارمغان آورده ایم. سود اول، کاهش هزینه ها با استفاده از تجربه ما در سئو و بهینه سازی سایت است که با توجه به سیاست های گوگل با پرداخت هزینه کمتر بهترین نتیجه را خواهید گرفت. سود دوم مربوط به کارمزد تیم 7سئو است که با توجه به عملکرد با کیفیت، کمترین کارمزد را دریافت خواهیم کرد

انتخاب بهترین کلمات

با توجه به تجربه چندین ساله تیم 7سئو، می توانید از ما برای انتخاب برترین کلمات در زمینه تبلیغات در گوگل بهرمند گردید.

تعرفه تبلیغات در گوگل

تعرفه تبلیغات در گوگل با توجه به اینکه بصورت ارزی انجام می گردد وابسته به نرخ دلار (و یا واحدهای ارزی معتبر دیگر) است. لذا تمامی پیشنهاداتی که می شود به دلار عرضه می گردد و با توجه به مبلغ کل پرداختی، اندکی کارمزد به آن افزوده می شود. ما با توجه به بودجه شما، پیشنهادات شگفت انگیزی برای شما خواهیم داشت. کافیست با ما تماس بگیرید و وب سایت خود را معرفی نمایید.

نکاتی در رابطه با تبلیغات کلیکی گوگل

☑ سایت های مجاز به تبلیغ گوگلی؟

گوگل به دامنه های با پسوند .IR سرویس تبلیغاتی نمی دهد. پس وب سایت های با دامنه .ir بهتر است از خدمات سئو حرفه ای توسط تیم 7سئو بهرمند گردند. سئو سایت بصورت تضمینی بوده و ما در مدت زمان معین، سایت شما را بدون هزینه بابت تبلیغات به نتایج صفحه اول می آوریم.

☑ نحوه پرداخت هزینه تبلیغات به گوگل؟

هزینه تبلیغات در گوگل بصورت کلیکی محاسبه مب شود. یعنی به ازای هر کاربری که وارد وب سایت شما شود، مبلغی که از پیش مشخص شده است از اعتبار شما کسر می گردد. در صورتی که شخصی دو بار روی تبلیغات شما کلیک کند، تنها یک بار اعتبار از شما کسر می گردد.

☑فریب کلاه برداران را نخورید

بعضی از شرکت ها ممکن است قیمت های بسیار اندکی به شما بدهند که منطقی نیست. فریب این شرکت ها را نخورید و کیفیت را به اختلاف جزیی در هزینه های خدمات نفروشید.

☑حداقل هزینه تبلیغات در گوگل ادوردز

حداقل هزینه قابل قبول از گوگل، 1سنت به ازای هر کلیک است که با توجه به مواردی همچون رقابت در کلمات و سرعت وب سایت شما، در قیمت گذاری هر کلیک دخیل خواهند بود.

نظر یا سوال شما