خدمات سئو سایت

خدمات سئو سایت

بطور کلی خدماتی که باعث بهبود رتبه سایت شما در نتایج جستجوی گوگل می شود خدمات سئو سایت نام دارد که باید توسط متخصصی بنام سئوکار انجام شود. اگر بخواهیم خدمات seo را معرفی نماییم باید به خدمات زیر اشاره کنیم که البته خود شامل جزئیات هستند که در ادامه به توضیحات بیشتر این خدمات خواهیم پرداخت.

خدمات سئو داخلی:

خدمات سئو داخلی را میتوان شروع فرآیند سئو و بهینه سازی سایت در نظر گرفت.سئو داخلی شامل موارد بسیاری مثل اصلاح کد نویسی سایت،بهبود سرعت لود صفحات سایت،اصلاح تایتل صفحات و ... میشود.شاید سئو داخلی به تنهایی نتواند رشد چشم گیری در وضعیت سئو سایت شما ایجاد کند،اما بی شک یک سئو داخلی قوی میتواند زمینه ساز سئو قوی در آینده برای وب سایت شما شود.

 

 

خدمات کار روی شبکه های اجتماعی:

کار روی شبکه های اجتماعی نیز جزو خدمات سئو سایت محسوب میشود.شبکه های اجتماعی مثل فیسبوک،توییتر،اینستاگرام و ... به صورت رایگان در اختیار ما قرار دارد تا بتوانیم از آن ها برای بهبود وضعیت سئو سایت استفاده کنیم.فراموش نکنیم که گوگل تا چه اندازه به کار روی شبکه های اجتماعی اهمیت میدهد.

 

 

خدمات لینک سازی:

پس از انجام سئو داخلی وارد مرحله لینک سازی برای وب سایت میشویم.لینک سازی یکی از حساس ترین مراحل سئو میباشد که نیاز به دقت و تجربه زیادی دارد.انجام اشتباه فرآیند لینک سازی توسط افراد کم تجربه میتواند صدمات جبران ناپذیری به وب سایت شما وارد کند.

 

 

  • بهبود کدنویسی و سرعت بارگذاری صفحات سایت
  • کار بر روی شبکه های اجتماعی
  • لینک سازی داخلی
  • تولید محتوا
  • بهینه کردن محتوا
  • لینک سازی خارجی
  • رفع مشکلات و بهبود عملکرد سایت و هاست سایت

خدمات سئو

موارد فوق خدماتی هستند که شما پس از عقد قرارداد سئو سایت با 7سئو خواهید داشت. البته خدمات سئو متناسب با نیاز شما ممکن است بیشتر از موارد فوق نیز باشند. لذا جهت اطلاع از خدمات سئو اختصاصی با کارشناسان ما تماس بگیرید. 7سئو ارائه دهنده برترین خدمات سئو سایت با پشتیبانی قوی و دراز مدت، خیال شما را بابت وب سایتتان آسوده خواهد نمود.

در ادامه خدمات seo درج شده در بالا را بصورت موشکافانه و دقیق بررسی و تحلیل خواهیم نمود تا با عملکرد سئو سایت توسط 7سئو بیشتر آشنا شوید.

از آنجا که سئو سایت توسط 7سئو بصورت سئو سفید انجام می گیرد، کلیه خدمات سئو و بهینه سازی سایت بصورت شفاف ارائه می گردد. همچنین این موضوع در قرارداد سئو سایت درج می گردد و ما متعهد و ملزم به اجرای مفاد قرارداد سئو خواهیم بود.

 

بهبود کدنویسی وب سایت

یکی از مهمترین بخشهای سئو سایت کدنویسی هسته سایت می باشد. بهینه سازی سایت و بهبود کدنویسی سایت یکی از خدمات سئو توسط 7سئو می باشد. بهینه سازی کدنویسی سایت به معنای اصلاح کدهای اصلی سایت و استفاده به جا و صحیح از تگ ها در قالب سایت شماست. کارشناسان متخصص در سئو داخلی، این بخش را به خوبی و به بهترین شکل ممکن انجام خواهند داد. این بخش یکی از بخشهای مهم در سئو سایت می باشد و پیش نیاز هرکدام از خدمات سئو دیگر، این موضوع می باشد. به همین دلیل این موضوع از مواردی است که در قرارداد سئو سایت شما ذکر گردیده است.

اصلاح-کدنویسی-سئو

افزایش سرعت بارگذاری صفحات

یکی از مهمترین فاکتورهای هر سایت سرعت لود آن می باشد. این موضوع نه تنها در امر سئو سایت مهم است، بلکه از هر لحاظ به موضوع نگاه کنیم اهمیت خاص خود را دارد. فرض کنید شما پس از عقد قرارداد سئو و بهینه سازی سایت خود و پس از زمان مورد نیاز، سایت خود را در نتایج صفحه اول گوگل ببینید و کلیک کاربران روی لینک آن افزایش می یابد. حال خودتان را جای کاربری که بر روی سایت شما کلیک کرده است بگذارید. زمان همچنان در حال گذر است و سایت شما هنوز باز نشده است! بنظر شما کاربران چقدر برای باز شدن سایت شما صبر می کنند؟ مسلما تعداد زیادی از مراجعین خود را از دست خواهید داد.

با مثال فوق به سادگی از اهمیت فوق العاده بالای این بخش آگاه شده اید. با توجه به اهمیت بالا، این مسئله یکی از مهمترین خدمات سئو سایت است که توسط 7سئو ارائه شده است. کارشناسان ما با تجربه بالا در بهینه سازی سایت و شناخت کافی از عوامل موثر در سرعت بارگذاری صفحات وب سایت و نیز دارا بودن دانش کافی در زمینه کدنویسی انواع سایت، راه افزایش سرعت سایت شما را بخوبی می دانند.

 این مورد از خدمات سئو نیز یکی از موارد پایه محسوب می گردد و سایتی که دارای سرعت لود مناسبی نیست، از چشم موتور جستجوی گوگل نیز نمره منفی دریافت نموده و نتیجه مورد قبولی را نخواهد داشت. تاثیر سرعت لود سایت که در بخش های آموزش سئو سایت به آن اشاره شده است، موضوعی است که بسادگی نمی توان از آن چشم پوشی نمود و نباید تحت هیچ شرایطی از آن گذشت.

افزایش-سرعت-سایت

کار بر روی شبکه های اجتماعی

شبکه های اجتماعی جایگاه خاصی در خدمات seo دارند چون روزانه محل عبور و مرور میلیونها کاربر وب است. این وب سایتها که با هدف گسترش ارتباطات خلق شده اند، هر یک به گونه ای در این امر سهیم هستند. موتور جستجوی گوگل و همچنین موتورهای جستجوی دیگر از جمله بینگ، ام اس ان، یاهو و یاندکس، از این شبکه ها در رابطه به رتبه بندی سایت ها در نتایج جستجوی خود بهره می برند.

در واقع سایت شما هرچه در شبکه های اجتماعی فعالیت بیشتری داشته باشد، دارای امتیاز بالاتری در رابطه با سئو سایت بود و در نتایج جستجوی گوگل رتبه بهتری کسب می نماید. شبکه های اجتماعی نظیر گوگل پلاس، فیس بوک، لینکداین، توییتر، پینترست جزء معتبرترین و موثرترین شبکه های اجتماعی از دید موتورهای جستجو می باشند.

از دید دیگر اهمیت شبکه اجتماعی، این است که روزانه میلیونها نفر بازدید کننده ممکن است حتی بطور اتفاقی بارها و بارها اطلاعاتی از سایت شما دریافت کنند و سایت شما حتی بدون سئو نیز می تواند ورودی جذب کند و بر روی کسب و کار شما تاثیر مثبت بگذارد این موضوع مخصوصا در حوزه بازاریابی اینترنتی اهمیت دو چندان دارد. جزئیات بیشتر در این رابطه در مقالات سایت در دسترس است.

سئو-شبکه-اجتماعی

سئو سازی داخلی( لینک سازی داخلی)

یکی از بخشهای خدمات سئو، سئو داخلی می باشد که خود شامل بخش های گوناگون است. یکی از این بخش ها لینک سازی داخلی است. لینک سازی داخلی یکی از ارکان مهم سئو سایت است. کارشناسان 7سئو، با داشتن تجربه کافی در زمینه لینک سازی داخلی، بهترین و موثرترین لینک سازی داخلی را در سایت شما پیاده نموده که باعث بیشترین تاثیر در سئو سایت شما می گردد.

در رابطه با لینک سازی در قسمت مقالات سایت، مطالب گوناگونی وجود دارد اما بطور خلاصه در اینجا ذکر می کنیم که انجام لینک دهی داخلی در سایت بدون دانش کافی ممکن از نه تنها نتیجه مطلوب نداشته بلکه باعث تاثیر منفی و افت سایت شما در جستجوی گوگل شود. پس بهتر است این مورد توسط کارشناس سئو انجام گردد تا از سلامت کار اطمینان داشته باشیم.

لینک -سازی-داخلی-سئو

تولید محتوا

اگر بخواهیم یک جمله در رابطه با محتوا بگوییم، باید گفت "محتوا ستون سایت شماست". در واقع سئو سایت و همچنین هرگونه عمل بهینه سازی سایت بدون داشتن محتوا بی اثر خواهد بود. به خصوص در سالهای اخیر که گوگل باهوش تر شده است، به سادگی نمی توان سایتی را که محتوای مناسب ندارد به صفحه اول گوگل رساند. همچنین احتمال بلاک شدن سایت بدون محتوا و یا با محتوای ضعیف از سمت گوگل بسیار بالاست. پیش تر، برخی سایتها با تولید لینک زیاد اقدام به سئو سایت بدون محتوای مناسب می کردند که اخیرا این روش هیچگاه جوابگوی شما نخواهد بود.

مهم نیست در چه زمینه ای فعالیت میکنید تیم 7سئو تجربیات زیادی در زمینه ارائه خدمات سئو سایت های خبری، پزشکی و شرکتی دارد با سفارش سئو به گروه ما و با سئو سفید توسط 7سئو، تحت هر شرایطی گوگل از سایت شما استقبال خواهد نمود. گروه ما همچنین برای شما تولید محتوای سالم نیز می کند که البته در بندهای بعد به توضیحات بیشتری در رابطه با آن خواهیم پرداخت.

تولید-محتوا-سئو

بهینه کردن محتوا برای سئو

با توجه به اینکه تولید محتوای بهینه یکی از بخش های مهم است، تیم متخصص سئو سایت 7سئو با ارائه خدمات آنالیز رایگان سئو  و بهینه سازی سایت این مهم را بر عهده گرفته و اقدام به تولید محتوای مناسب برای وب سایت شما می نماید. البته در رابطه با صفحات اصلی سایت که در معرض دید مستقیم مشتریان شماست، نیاز است که مطلب مناسبی توسط شخص شما تهیه و تدوین گردد که با راهنمایی از سمت ما، مطلب شما به بهترین شکل ممکن درخواهد آمد. همچنین آموزش تولید محتوای مفید جهت سئو نیز به شما داده خواهد شد. پس تولید محتوای مفید، بهینه سازی سایت از لحاظ محتوا نیز توسط کارشناسان ما انجام می گردد.

بهینه-سازی-محتوا-سئو

لینک سازی خارجی

از دیگر خدمات سئو می توان به لینک سازی خارجی اشاره نمود. این مورد از خدمات seo نیاز به تخصص بالایی دارد. چرا که هر گونه سهل انگاری در آن موجب اسپم شدن شما از سمت گوگل می گردد. همچنین بسیاری از وب سایتها وجود دارند که اقدام به فروش لینک می کنند. این موضوع نه تنها از جانب گوگل قابل شناسایی است بلکه خسارت بالایی در پی خواهد داشت. کارشناسان ما به هیچ عنوان از خرید و فروش لینک برای وب سایت شما استفاده نمی نمایند و با کار گسترده و تولید محتوای مفید اقدام به تولید لینک های با کیفیت می کنند تا شما را از بهترین خدمات سئو بهره مند سازند.

لینک-سازی-خارجی-سئو

 فعالیت در انجمن های مرتبط

انجمن های دارای ارزش زیادی نزد گوگل هستند و تهیه لینک خارجی در این انجمن ها نیاز به برای بهبود رتبه در گوگل بسیار ارزشمند است ولی تهیه بک لینک از انجمن های غیرمرتبط یا ایجاد بک لینک های انبوه ممکن است خطرناک باشد و سایت شما را از صفحات جستجوی گوگل محو کند. برای انجام این موارد بهتر است از کارشناسان باتجربه کمک بگیرید.

رفع مشکلات فنی

بدون رفع ایرادات فنی یک سایت، بهبود سئو امری ناممکن است. رفع ایرادات فنی شامل ایجاد نقشه سایت و معرفی آن به گوگل، بهینه کردن آدرس صفحات، ایجاد نشانه گذاری، بررسی فایل robots.txt ، حذف محتوای تکراری و غیراستاندارد و... است. با انجام این موارد و استفاده از تکنیک های استاندارد، قرار گرفتن سایت شما در صفحه اول گوگل را تضمین می کند.

رفع مشکلات سایت و هاست

برای موفقیت و کسب رتبه خوب در گوگل باید به اخطارهای گوگل توجه کنید و خطاهای گزارش شده توسط گوگل را رفع کنید. از جمله خطاهاییی که گوگل درمورد آنها حساس است خطاهای مربوط به بخش سرور و هاست شماست که با مراجعه به وبمستر خود میتوانید آنها را مشاهده کنید. درصورتی که خطاهای مربوط به سرور رفع نشوند ممکن است سایت شما در گوگل محو شود و بازگرداندن آن نیازمند صرف زمان و هزینه زیادی است.

پشتیبانی-سئو

فواید بهینه کردن یک وبسایت

امکان پیشی گرفتن از دیگر رقبا

کاهش هزینه های مربوط به تبلیغات در فضاهای جانبی

کسب اعتبار برند

افزایش ترافیک سایت و بازدید کاربران

بهبود رونق کسب و کار

ارتقا رتبه هنگام جستجوی کلمات کلیدی

 

تیم پشتیبانی قدرتمند سئو سایت ما، در همه حال جوابگوی نیاز شماست و با تمام توان شما را در حل مشکلات و بهینه سازی سایت شما یاری می کند. کافیست مشکل خود را با کارشناسان ما در میان گذاشته و از مشاوره ی متخصصان سئو سایت بهرمند گردید.

جهت سفارش سئو سایت خود کافی است با 7سئو تماس حاصل نمایید .

دوره آموزش سئو

در این مقاله به بررسی شرایط دوره آموزش سئو توسط 7سئو خواهیم پرداخت...

هزینه سئو سایت

در این مقاله توضیحاتی در رابطه با قیمت سئو مطرح نموده ایم. پس از مطالعه این مقال...

سئو تضمینی

سئو تضمینی سایت. خدمتی از 7سئو برای کسب رضایت مشتریان...

مراحل انجام سئو وب سایت

در این مقاله به بررسی کامل مراحل سئو سایت میپردازیم. مراحل سئو را به صورت کامل ...

سئو تضمینی چگونه به حقیقت می پیوندد

یکی از موضوعاتی که در رابطه با سئو سایت مطرح می شود، تحقق اهداف سئو است. سئو اصو...

روش های سئو

در این مقاله به بررسی بهترین و کاربردی ترین روش های سئو خواهیم پرداخت...

آموزش سئو کردن سایت

در این مقاله به بیان ساده به توضیح چگونگی سئو سایت خواهیم پرداخت....

بررسی و آنالیز سئو سایت

در این مقاله به بررسی سئو سایت و مقایسه قدرت سئو وب سایت ها خواهیم پرداخت...

پکیج بک لینک 7سئو

لینک سازی یکی از مراحل حیاتی و البته حساس سئو سایت است. در این پکیج، خدمات لینک ...

خرید بک لینک

در این صفحه توضیحاتی در رابطه با خرید بک لینک داده ایم. برای کسب اطلاعات بیشتر د...

بهبود رتبه و سئو سایت

در این صفحه توضیحاتی در زمینه خدمات بهبود رتبه سئو سایت توسط 7سئو ارائه کرده ایم...

بهبود سئو سایت در گوگل

در این مقاله بصورت کوتاه به بررسی راههای بهبود سئو سایت پرداخته ایم. برای بهبود ...

سئوکار حرفه ای

در دنیای امروز، سئو اهمیت بسیاری پیدا کرده است. اما موضوعی که بوجود آمده است بس...

سئو تضمینی در سال 2018

سئو در سال 2018 بصورت تضمینی چگونه انجام می شود. نحوه تغییرات سئو تضمینی در سال ...

سئو سایت خبری

سئو سایت خبری چگونه است. در این مطلب توضیحاتی در رابطه با سئو وب سایت خبری داده ...

سئو سایت پزشکی - بهینه سازی وب سایت پزشکی

چگونه سئو سایت پزشکی را به بهترین شکل انجام دهیم. 7سئو متخصص در سئو وب سایت پزشک...

آنالیز سئو و بهینه سازی سایت

تیم سون سئو سایت شما را براساس جدیدترین الگوریتم گوگل به صورت رایگان برای سئو و ...

سوالات متداول سئو سایت

در این صفحه به بررسی سوالات متداول سئو و بهینه سازی سایت پرداخته ایم...

سئو سایت شرکتی

سئو سایت شرکتی را چگونه باید انجام داد؟ سئو سایت شرکتی یکی از خدمات سئو سایت 7سئ...

سئو وبلاگ

سئو وبلاگ را چگونه باید انجام داد؟ سئو وبلاگ از جمله خدمات سئو سیت در گروه 7سئو ...

بازاریابی اینترنتی و وب برندینگ

بازاریابی اینترنتی چگونه در 7سئو انجام می شود؟...

شرایط کاری 7سئو

شرایط قراردادهای سئو چگونه است؟ در این مقاله به توضیحاتی در رابطه با قراردادهای ...

سئو سایت فروشگاهی و فروشگاه اینترنتی

سئو سایت فروشگاهی را چگونه باید انجام داد؟ در این مقاله توضیحاتی در رابطه با سئو...

شرکت سئو سایت

شرکت سئو سایت چگونه سئو سایت شما را انجام میدهد؟ در این مقاله اطلاعات بیشتری در ...

تبلیغات در گوگل

تبلیغت در گوگل راهی سریع برای یافتن مخاطبین است...