خدمات سئو سایت و خدمات بهینه سازی سایت
021 - 66904184 مشاوره رایگان

خدمات سئو سایت

اگر بخواهیم بطور کلی خدمات سئو را معرفی نماییم باید به خدمات زیر اشاره کنیم که البته خود شامل جزئیات هستند که در ادامه به توضیحات بیشتر این خدمات سئو خواهیم پرداخت.
•    بهبود کدنویسی و سرعت بارگذاری صفحات سایت
•    کار بر روی شبکه های اجتماعی
•    لینک سازی داخلی
•    تولید محتوا
•    بهینه کردن محتوا
•    لینک سازی خارجی
•    رفع مشکلات و بهبود عملکرد سایت و هاست سایت

خدمات سئو سایت


موارد فوق خدماتی هستند که شما پس از عقد قرارداد سئو سایت با 7سئو خواهید داشت. البته خدمات سئو متناسب با نیاز شما ممکن است بیشتر از موارد فوق نیز باشند. لذا جهت اطلاع از خدمات سئو اختصاصی با کارشناسان ما تماس بگیرید. 7سئو ارائه دهنده برترین خدمات سئو سایت با پشتیبانی قوی و دراز مدت، خیال شما را بابت وب سایتتان آسوده خواهد نمود.
در ادامه خدمات سئو درج شده در بالا را بصورت موشکافانه و دقیق بررسی و تحلیل خواهیم نمود تا با عملکرد سئو سایت توسط 7سئو بیشتر آشنا شوید.
از آنجا که سئو سایت توسط 7سئو بصورت سئو سفید انجام می گیرد، کلیه خدمات سئو و بهینه سازی سایت بصورت شفاف ارائه می گردد. همچنین این موضوع در قرارداد سئو سایت درج می گردد و ما متعهد و ملزم به اجرای مفاد قرارداد سئو خواهیم بود.

بهبود کدنویسی وب سایت

اصلاح کدنویسی سایت در سئو


یکی از مهمترین بخشهای سئو سایت کدنویسی هسته سایت می باشد. بهینه سازی سایت و بهبود کدنویسی سایت یکی از خدمات سئو توسط 7سئو می باشد. بهینه سازی کدنویسی سایت به معنای اصلاح کدهای اصلی سایت و استفاده به جا و صحیح از تگ ها در قالب سایت شماست. کارشناسان متخصص در سئو داخلی، این بخش را به خوبی و به بهترین شکل ممکن انجام خواهند داد. این بخش یکی از بخشهای مهم در سئو سایت می باشد و پیش نیاز هرکدام از خدمات سئو دیگر، این موضوع می باشد. به همین دلیل این موضوع از مواردی است که در قرارداد سئو سایت شما ذکر گردیده است.

افزایش سرعت بارگذاری صفحات

افزایش سرعت بارگذاری سایت


یکی از مهمترین فاکتورهای هر سایت سرعت لود آن می باشد. این موضوع نه تنها در امر سئو سایت مهم است، بلکه از هر لحاظ به موضوع نگاه کنیم اهمیت خاص خود را دارد. فرض کنید شما پس از عقد قرارداد سئو و بهینه سازی سایت خود و پس از زمان مورد نیاز، سایت خود را در نتایج صفحه اول گوگل ببینید و کلیک کاربران روی آن زیاد گردد. حال خودتان را جای کاربری که بر روی سایت شما کلیک کرده است بگذارید. زمان همچنان در حال گذر است و سایت شما هنوز باز نشده است! بنظر شما کاربران چقدر برای باز شدن سایت شما صبر می کنند؟ مسلما تعداد زیادی از مراجعین خود را از دست خواهید داد.
با مثال فوق به سادگی از اهمیت فوق العاده بالای این بخش آگاه شده اید. با توجه به اهمیت بالا، این مسئله یکی از مهمترین خدمات سئو سایت است که توسط 7سئو ارائه شده است. کارشناسان ما با تجربه بالا و شناخت کافی از عوامل موثر در سرعت بارگذاری صفحات وب سایت و نیز دارا بودن دانش کافی در زمینه کدنویسی انواع سایت، راه افزایش سرعت سایت شما را بخوبی می دانند. این مورد از خدمات سئو نیز یکی از موارد پایه محسوب می گردد و سایتی که دارای سرعت لود مناسبی نیست، از چشم موتور جستجوی گوگل نیز نمره منفی دریافت نموده و نتیجه مورد قبولی را نخواهد داشت. تاثیر سرعت لود سایت که در بسیاری از آموزش های سئو سایت به آن اشاره شده است، موضوعی است که بسادگی نمیتوان از آن چشم پوشی نمود و نباید تحت هر شرایطی از آن گذشت.

کار بر روی شبکه های اجتماعی

سئو در شبکه های اجتماعی

شبکه های اجتماعی، جاییست که روزانه محل عبور و مرور میلیونها کاربر وب است. این وب سایتها که با هدف گسترش ارتباطات خلق شده اند، هر یک به گونه ای در این امر سهیم هستند. موتور جستجوی گوگل و همچنین موتورهای جستجوی دیگر از جمله بینگ، ام اس ان، یاهو و یاندکس، از این شبکه ها در رابطه به رتبه بندی سایت ها در نتایج جستجوی خود بهره می برند.
در واقع سایت شما هرچه در شبکه های اجتماعی فعالیت بیشتری داشته باشد، دارای امتیاز بالاتری در رابطه با سئو سایت بود و در نتایج جستجوی گوگل رتبه بهتری کسب می نماید. شبکه های اجتماعی نظیر گوگل پلاس، فیس بوک، لینکداین، توییتر، پینترست جزو معتبرترین و موثرترین شبکه های اجتماعی از دید موتورهای جستجو می باشند.
از دید دیگر اهمیت شبکه اجتماعی، این است که میلیونها نفر بازدید کندده ممکن است حتی بطور اتفاقی بارها و بارها اطلاعاتی از سایت شما دریافت کنند و سایت شما حتی بدون سئو نیز می تواند ورودی جذب کند و بر روی کسب و کار شما تاثیر مثبت بگذارد. جزئیات بیشتر در این رابطه در مقالات سایت در دسترس است.

 

سئو سازی داخلی( لینک سازی داخلی)

سئو داخلی سایت

یکی از بخشهای خدمات سئو، سئو داخلی می باشد که خود شامل بخش های گوناگون است. یکی از این بخش ها لینک سازی داخلی است. لینک سازی داخلی یکی از ارکان مهم سئو سایت است. کارشناسان 7سئو، با داشتن تجربه کافی در زمینه لینک سازی داخلی، بهترین و موثرترین لینک سازی داخلی را در سایت شما پیاده نموده که باعث بیشترین تاثیر در سئو سایت شما می گردد.
در رابطه با لینک سازی در قسمت مقالات سایت، مطالب گوناگونی وجود دارد اما بطور خلاصه در اینجا ذکر می کنیم که انجام لینک دهی داخلی در سایت بدون دانش کافی ممکن از نه تنها نتیجه مطلوب نداشته بلکه باعث تاثیر منفی و افت سایت شما در جستجوی گوگل شود. پس بهتر است این مورد توسط کارشناس سئو انجام گردد تا از سلامت کار اطمینان داشته باشیم.

تولید محتوا

تولید محتوا سئو

اگر بخواهیم یک جمله در رابطه با محتوا بگوییم، باید گفت "محتوا ستون سایت شماست". در واقع سئو سایت و همچنین هرگونه عمل بهینه سازی سایت بدون داشتن محتوا بی اثر خواهد بود. به خصوص در ماههای اخیر که گوگل هوشمند و هوشمندتر گشته است، به سادگی نمی توان سایتی را که محتوای مناسب ندارد به صفحه اول گوگل رساند. همچنین احتمال بلاک شدن سایت بدون محتوا و یا با محتوای ضعیف از سمت گوگل بسیار بالاست. پیش تر ، برخی سایتها با تولید لینک زیاد اقدام به سئو سایت بدون محتوای مناسب می کردند که اخیرا این روش هیچگاه جوابگوی شما نخواهد بود. با سفارش سئو به گروه ما و با سئو سفید توسط 7سئو، تحت هر شرایطی گوگل از سایت شما استقبال  خواهد نمود. گروه ما همچنین برای شما تولید محتوای سالم نیز می کند که البته در بندهای بعد به توضیحات بیشتری در رابطه با آن خواهیم پرداخت.

بهینه کردن محتوا برای سئو

بهینه سازی محتوا و سئو


با توجه به اینکه تولید محتوای بهینه یکی از بخش های مهم است، تیم متخصص سئو سایت 7سئو این مهم را بر عهده گرفته و اقدام به تولید محتوای مناسب برای وب سایت شما می نماید. البته در رابطه با صفحات اصلی سایت که در معرض دید مستقیم مشتریان شماست، نیاز است که مطلب مناسبی توسط شخص شما تهیه و تدوین گردد که با راهنمایی از سمت ما، مطلب شما به بهترین شکل ممکن درخواهد آمد. همچنین آموزش تولید محتوای مفید جهت سئو نیز به شما داده خواهد شد. پس تولید محتوای مفید، بهینه سازی سایت از لحاظ محتوا نیز توسط کارشناسان ما انجام می گردد.

لینک سازی خارجی

لینک سازی خارجی


از دیگر خدمات سئو می توان به لینک سازی خارجی اشاره نمود. این مورد از خدمات سئو نیاز به تخصص بالایی دارد. چرا که هر گونه سهل انگاری در آن موجب اسپم شدن شما از سمت گوگل می گردد. همچنین بسیاری از وب سایتها وجود دارند که اقدام به فروش لینک می کنند. این موضوع نه تنها از جانب گوگل قابل شناسایی است بلکه خسارت بالایی در پی خواهد داشت. کارشناسان ما به هیچ عنوان از خرید و فروش لینک برای وب سایت شما استفاده نمی نمایند و با کار گسترده و تولید محتوای مفید اقدام به تولید لینک های با کیفیت می کنند تا شما را از بهترین خدمات سئو بهرمند سازند.

رفع مشکلات سایت و هاست

پشتیبانی سئو


تیم پشتیبانی قدرتمند سئو سایت ما، در همه حال جوابگوی نیاز شماست و با تمام توان شما را در حل مشکلات و بهینه سازی سایت شما یاری می کند. کافیست مشکل خود را با کارشناسان ما در میان گذاشته و از مشاوره ی متخصصان سئو سایت بهرمند گردید.

 

 جهت سفارش سئو سایت خود کافی است با 7سئو تماس حاصل نمایید .

آخرین مقالات خدمات سئو سایت (اجرای اصولی سئو به صورت 100% تضمینی)

سئو تضمینی چگونه به حقیقت می پیوندد؟ (بررسی موشکافانه)

سئو تضمینی چگونه به حقیقت می پیوندد؟ (بررسی موشکافانه)

یکی از موضوعاتی که در رابطه با سئو سایت مطرح می شود، تحقق اهداف سئو است. سئو اصولا امری زمانبر است. اما اینکه پس از زمان ممکن به نتیجه دلخواه خواهیم رسید یا خیر، بستگی به عملکرد سئوکار و انجام سئو حرفه ای دارد. ما در این مقاله به ب ...

روش های سئو سایت

در این مقاله به بررسی بهترین و کاربردی ترین روش های سئو خواهیم پرداخت ...
روش های سئو سایت
چگونه سایت را سئو کنیم

چگونه سایت را سئو کنیم

در این مقاله به بیان ساده به توضیح چگونگی سئو سایت خواهیم پرداخت. ...

بررسی سئو سایت

در این مقاله به بررسی سئو سایت و مقایسه قدرت سئو وب سایت ها خواهیم پرداخت ...
بررسی سئو سایت
پکیج بک لینک 7سئو

پکیج بک لینک 7سئو

لینک سازی یکی از مراحل حیاتی و البته حساس سئو سایت است. در این پکیج، خدمات لینک سازی اصولی بر مبنای آخرین الگوریتم های گوگل را برای شما ارائه نموده ایم. ...

مراحل سئو سایت (گام به گام و با بیان ساده)

در این مقاله به بررسی کامل مراحل سئو سایت میپردازیم. مراحل سئو را به صورت کامل توضیح خواهیم داد ...
مراحل سئو سایت (گام به گام و با بیان ساده)
بهبود رتبه و سئو سایت

بهبود رتبه و سئو سایت

در این صفحه توضیحاتی در زمینه خدمات بهبود رتبه سئو سایت توسط 7سئو ارائه کرده ایم. 7سئو ارائه دهنده خدمات بهبود رتبه و سئو سایت ...

بهبود سئو سایت در گوگل

در این مقاله بصورت کوتاه به بررسی راههای بهبود سئو سایت پرداخته ایم. برای بهبود تخصصی سئو سایت می توانید با متخصصان سئو سایت 7سئو تماس حاصل نمایید ...
بهبود سئو سایت در گوگل
سئوکار حرفه ای چه ویژگی دارد؟ سئوکار تضمینی

سئوکار حرفه ای چه ویژگی دارد؟ سئوکار تضمینی

در دنیای امروز، سئو اهمیت بسیاری پیدا کرده است. اما موضوعی که بوجود آمده است بسیاری افراد هستند که بعنوان سئوکار، برای خود ایجاد اشتغال کرده اند که این موضوعی خوب است. اما برخی افراد سودجو نیز اقدام به کلاهبرداری از این طریق می ...

سئو تضمینی در سال 2018 برای سایت

سئو در سال 2018 بصورت تضمینی چگونه انجام می شود. نحوه تغییرات سئو تضمینی در سال جدید طبق جدیدترین الگوریتم های گوگل ...
سئو تضمینی در سال 2018 برای سایت
سئو سایت خبری

سئو سایت خبری

سئو سایت خبری چگونه است. در این مطلب توضیحاتی در رابطه با سئو وب سایت خبری داده ایم. 7سئو ارائه دهنده خدمات سئو و بهینه سازی سایت خبری ...

سئو سایت پزشکی - بهینه سازی وب سایت پزشکی

چگونه سئو سایت پزشکی را به بهترین شکل انجام دهیم. 7سئو متخصص در سئو وب سایت پزشکی و بهینه سازی انواع سایت پزشکی ...
سئو سایت پزشکی - بهینه سازی وب سایت پزشکی
آنالیز بهینه سازی وب و سئو سایت رایگان -  سئو سایت تضمینی

آنالیز بهینه سازی وب و سئو سایت رایگان - سئو سایت تضمینی

تیم سون سئو سایت شما را براساس جدیدترین الگوریتم گوگل به صورت رایگان برای سئو و بازاریابی اینترنتی آنالیز کرده و نتیجه را به اطلاع شما می رساند ...

خرید بک لینک - خرید ریپورتاژ

در این صفحه توضیحاتی در رابطه با خرید بک لینک داده ایم. برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با انواع بک لینک و خرید بک لینک موثر این صفحه را مطاله نمایید ...
خرید بک لینک - خرید ریپورتاژ
FAQ's - سوالات متداول بهینه سازی و سئو - سئو تضمینی سایت

FAQ's - سوالات متداول بهینه سازی و سئو - سئو تضمینی سایت

در این صفحه به بررسی سوالات متداول سئو و بهینه سازی سایت پرداخته ایم ...

دوره آموزش سئو - آموزش سئو تخصصی [گام به گام و اصولی]

در این مقاله به بررسی شرایط دوره آموزش سئو توسط 7سئو خواهیم پرداخت ...
دوره آموزش سئو - آموزش سئو تخصصی [گام به گام و اصولی]
سئو تضمینی سایت - سئو حرفه ای(اصولی ترین روش سئو با تضمین 100%)

سئو تضمینی سایت - سئو حرفه ای(اصولی ترین روش سئو با تضمین 100%)

سئو تضمینی سایت. خدمتی از 7سئو برای کسب رضایت مشتریان ...

سئو سایت شرکتی

سئو سایت شرکتی را چگونه باید انجام داد؟ سئو سایت شرکتی یکی از خدمات سئو سایت 7سئو می باشد. برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با سئو وب سایت های شرکتی این مقاله را مطالعه نمایید ...
سئو سایت شرکتی
سئو وبلاگ - سئو تضمینی وبلاگ - سئو weblog - سئو تخصصی وبلاگ

سئو وبلاگ - سئو تضمینی وبلاگ - سئو weblog - سئو تخصصی وبلاگ

سئو وبلاگ را چگونه باید انجام داد؟ سئو وبلاگ از جمله خدمات سئو سیت در گروه 7سئو می باشد. برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با سئو وبلاگ این مقاله را مطالعه نمایید ...

بازاریابی اینترنتی - برند اینترنتی - وب برندینگ

بازاریابی اینترنتی چگونه در 7سئو انجام می شود؟ ...
بازاریابی اینترنتی - برند اینترنتی - وب برندینگ
7سئو - شرایط کاری و قرارداد ها تیم سئو کارحرفه ای

7سئو - شرایط کاری و قرارداد ها تیم سئو کارحرفه ای

شرایط قراردادهای سئو چگونه است؟ در این مقاله به توضیحاتی در رابطه با قراردادهای 7سئو پرداخته ایم ...

سئو سایت فروشگاهی - سئو فروشگاه اینترنتی

سئو سایت فروشگاهی را چگونه باید انجام داد؟ در این مقاله توضیحاتی در رابطه با سئو سایت های فروشگاهی داده ایم. برای اینکه بدانید چگونه سایت فروشگاهی خود را سئو کنید، این مقاله را از دست ندهید ...
سئو سایت فروشگاهی - سئو فروشگاه اینترنتی
شرکت سئو سایت

شرکت سئو سایت

شرکت سئو سایت چگونه سئو سایت شما را انجام میدهد؟ در این مقاله اطلاعات بیشتری در رابطه با شرکت های سئو سایت و نحوه همکاری این شرکت ها با شما مطالعه نمایید. شرکت 7سئو ارائه دهنده خدمات سئو و بهینه سازی سایت آماده خدمت رسانی به شماس ...

تبلیغات در گوگل - گوگل ادوردز

تبلیغت در گوگل راهی سریع برای یافتن مخاطبین است ...
تبلیغات در گوگل - گوگل ادوردز
هزینه سئو سایت - قیمت سئو - سفارش سئو [ابتدا سئو،سپس پرداخت هزینه]

هزینه سئو سایت - قیمت سئو - سفارش سئو [ابتدا سئو،سپس پرداخت هزینه]

در این مقاله توضیحاتی در رابطه با قیمت سئو مطرح نموده ایم. پس از مطالعه این مقاله می توانید از هزینه های سئو تا حدود زیادی آگاهی پیدا نموده و همچنین می توانید منابع مورد استفاده جهت سئو سایت خود را شناسایی کرده و برآورد هزینه نم ...

تمامی حقوق متعلق به گروه سئو و بهینه سازی سایت 7سئو می باشد. کپی برداری تنها با لینک به منبع مجاز است.