خدمات سایت moz چیست
021 - 66904184 مشاوره رایگان

خدمات سایت moz - خدمات سئو سایت moz

سایت moz چه خدماتی دارد

خدمات سایت moz

سایت موز یا moz.com  یکی از قدیمی ترین و معتبرترین منابع جهت ارزیابی و خدمات رسانی در زمینه سئو سایت است. استفاده از این خدمات بصورت دائمی نیازمند پرداخت هزینه است اما این وب سایت برای کاربران تازه وارد یک ماه خدمات سئو رایگان در نظر گرفته است و این یعنی شما زمان کافی برای آنالیز وب سایت خودتان خواهید داشت.

Moz برای امتیاز دهی به وب سایتهای گوناگون، فاکتورهای خاص خودش را مدنظر گرفته است که به دامین آتوریتی (Doman Authority) و پیج آتوریتی (Page authority) معروف هستند که می توان در سئو و لینک سازی برای وب سایت از آنها بهرمند شد.

دامین آتوریتی را می توان قدرت دامنه و پیج آتوریتی را می توان قدرت صفحه ای که آنالیز کرده این معرفی نمود.

در ادامه این مقاله به معرفی خدمات سایت moz پرداخته و توضیح اجمالی در هر بخش خواهیم داد.

هدفگیری کلمات کلیدی با  Keyword Explorer

Keyword Explorer ، ابزاری که در این سایت ارائه شده است برای آنالیز کلمات کلیدی سایت ها مورد استفاده است. شما می توانید برای هر کلمه کلیدی اصلی که برای سایت شما وجود دارد، از این بخش بهرمند شوید و پر بازده ترین کلمات را انتخاب کنید. همچنین آمارها و عددهایی برای نمایش اهمیت و سختی کلمه، درصد ورودی و کلمات مشابه وجود دارند که در مقاله اختصاصی آن را بررسی خواهیم نمود.

آنالیز سایتها با ابزار Link Explorer

همانطور که میدانید، لینک سازی و بک لینک از فاکتورهای مهم سئو هستند. یکی از راههایی که می توان از رقیبان پیشی گرفت، بررسی لینکهای آنان است. Link Explorer ابزاری برای بررسی لینک های وب سایتهای مختلف است. این بخش نیز آمار و ارقامی از آتوریتی و همچنین نحوه لینکدهی و تعداد آنها دارد. در مقالات بعد، این بخش را نیز بصورت کامل توضیح خواهیم داد.

 

استفاده از نوار ابزار MozBar برای آنالیز سئو صفحات

MozBar یکی از ابزارهای دیگر سایت moz  است تا خدمات رسانی از این وب سایت براحتی انجام شود. نصب کردن این افزونه آسان است و براحتی می توانید از آن بهرمند شوید. توضیحات این ابزار را نیز به مقاله اختصاصی ارجاع می دهیم که در ادامه منتشر خواهد شد. استفاده از این نوار ابزار سرعت شما را در بررسی صفحات مختلف سایت ها بالا می برد.

 سه ابزار فوق می توانند کمک زیادی به شما کنند تا به آنالیز سئو رقبای خود بپردازید و سایت خود را بهبود دهید. ما در مقالات بعد اقدام به معرفی هر یک از این بخش ها بصورت کامل و تا حد امکان تصویری می نماییم. البته سایت moz ابزارهای دیگری هم در اختیار کاربران گذاشته که ما برای کوتاهی مقاله به آنها اشاره میکنیم.ابزاهایی مانند keyword tracker که جایگاه کلمات کلیدی شما را نشان می دهد.

فرم ارسال نظر و یا سوالات

تمامی حقوق متعلق به گروه سئو و بهینه سازی سایت 7سئو می باشد. کپی برداری تنها با لینک به منبع مجاز است.