سئوکار حرفه ای

سئوکار حرفه ای

سئوکار حرفه ای کیست؟

در این مقاله میخواهیم برای شما بگوییم چگونه به شخصی که ادعای سئو تضمینی دارد اعتماد کنید. اگر خودتان فرصت کافی برای سئو و بهینه سازی سایت خود ندارید، نیاز است که سایت خود را به یک سئو کار حرفه ای بسپارید. اگر در این مرحله هوشیاری کافی نداشته باشید، ممکن است در آینده دچار مشکلاتی شوید و به نتیجه دلخواه خود نرسید. گروه 7سئو با ارائه خدمات سئو حرفه ای این مقاله را برای انتخاب صحیح توسط شما آماده کرده است.

ویژگی های سئوکار

افرادی که خود را سئوکار می دانند باید ویژگی هایی داشته باشند تا عملکرد آنها مورد تصدیق قرار گیرد. ما در ادامه به معرفی و بررسی هر یک از این ویژگی ها خواهیم پرداخت. مواردی همچون سابقه کار، دانش سئو، استفاده از دانش روز برای سئو سایت و سایر مواردی که به آنها اشاره خواهیم کرد.

اطلاعات فنی اولیه سئوکار

شخصی که ادعای سئوکار بودن دارد، باید به مفاهیم اولیه سئو مسلط باشد. یعنی از صفر تا صد سئو را بشناسد. یعنی برای مثال با مفاهیم کد نویسی سایت، تگ ها، بهینه سازی تصاویر و انواع لینک سازی آشنایی کامل داشته باشد و بتواند سوالات شما را بدون تعلل جواب دهد. البته داشتن چنین ویژگی هایی به تنهایی نمایانگر یک سئوکار حرفه ای نیست و هر کسی می تواند اینها را بیاموزد. اما کسی که این اطلاعات را بدرستی نمی داند را اصلا نباید یک وبمستر دانست!

وب سایت گروه سئوکار

اگر کسی سئوکار است، ابتدا باید برای خودش کاری کند تا بتواند ادعای خود را اثبات کند. بهترین راه در این موضوع، داشتن یک سایت خوب در زمینه سئو سایت است. البته داشتن سایت کافی نیست و باید بررسی کرد این وب سایت با چه کلماتی در صفحه اول گوگل است. برای مثال سایت 7سئو با بسیاری کلمه دشوار در سئو، در نتایج صفحه اول قرار دارد. برای مثال کلمات سئو تضمینی، سئو حرفه ای، سئو سایت و بهینه سازی سایت برخی از این کلمات هستند.

نمونه کارهای سئوکار

شخص یا گروهی که ادعای سئوکار بودن دارد، باید دارای رزومه قوی باشد. این رزومه در فرآیند سئو چیزی جز نمونه کار نیست. نمونه کار را می توان یکی از فاکتورهای مهم در انتخاب شخص سئوکار در نظر گرفت. این موضوع را نیز فراموش نکنید که نمونه کارهای معرفی شده را پیگیری نمایید تا صداقت گروهی که می گوید آن را سئو کرده است مورد آزمون قرار بگیرد. برخی از افراد به دلایل مختلف اقدام به سو استفاده از نمونه کارهای دیگران می کنند. گروه 7سئو با داشتن نمونه کارهایی با کلمات کلیدی دشوار، دارای سابقه ای درخشان است. برای دریافت نمونه کارها می توانید با گروه 7سئو تماس حاصل فرمایید.

دانش بروز شخص سئوکار

الگوریتم های گوگل روز به روز تغییر می کنند و اشخاص نمی توانند طبق دانش قدیم خود سایتها را سئو کنند. لذا باید دانش خود را مطابق با جدیدترین الگوریتم های گوگل بروز نمایند.

یکی از راههای تشخیص این موضوع، بررسی مقالات سایت سئوکار است که باید ببینید این مقالات به چه صورت است و چه موضوعاتی را تشریح کرده است. البته بررسی این موضوع کمی تخصصی است و برای آن باید سئو در حد مبتدی آموخته باشید.

ما در این مقاله سعی کردیم بصورت مختصر و کوتاه، به شما کمک کنیم تا بهترین گروه را برای سئو سایت خود انتخاب نمایید. البته در نظر داشته باشید که موارد بالا عمومی می باشد و در پاره ای از مواد نیز باید خودمان با صحبت کردن تشخیص دهیم که فرد مورد نظر می تواند به ما کمک کند یا خیر.

برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با بهینه سازی سایت خود می توانید در ساعات 9 الی 17 با شماره های درج شده در سایت تماس حاصل نمایید.

نظر یا سوال شما