سئو تضمینی در سال 2018

سئو تضمینی در سال 2018

امروزه در هر لحظه از گذر زمان ممکن است اتفاقات ویژه ای بیافتد. پیشرفت علم به حدی چشمگیر و برق آسا است که اگر روز به روز شاهد چیزهای جدید نباشیم عجیب تر از حالت رکود است. سئو هم از این قائده مستثنی نیست و پیشرفت هایی داشته است. ما در این مقاله می خواهیم پیشرفت سئو در سال 2018 را نسبت به سال 2017 بررسی و مقایسه نماییم.

سئو در سال 2018 چه پیشرفتی کرده است

اینکه الگوریتم های گوگل چه پیشرفت هایی داشته اند، سوالی است که بسیاری افراد در ذهن خود دارند. گوگل هیچگاه از تغییرات جزئی الگوریتم های خود پرده بر نداشته است و این موضوع به دلیل امنیت دستاوردها و همچنین جلوگیری از دور زدن الگوریتم ها صورت می گیرد. اما گوگل تغییرات بزرگ و اساسی را اعلام می کند. برای مثال چندی پیش بود که گوگل از الگوریتم rank brain رو نمایی کرد و هوشیاری موتور جستجوی گوگل را دو چندان کرد.

اما چیزی که تجربه ما از سئو تضمینی در سال 2018 بدست آورده ایم، خصوصیات جزئی تری نسبت به سالهای گذشته است. اگر بخواهیم بصورت کلی موضوع را بیان نماییم، گوگل نسبت به محتوای وب سایت ها رفتار هوشمندانه تری دارد، محتوای مفید را بهتر از گذشته درک می کند و از رتببه دادن به محتوای بیهوده پرهیز می کند.

موضوع دیگری که سئو در سال 2018 را شامل می شود، حساسیت گوگل روی لینک ها است. گوگل حالا نسبت به قبل دقت بیشتری به خرج می دهد و اگر اقدام به خریدن لینک انبوه کنید، سریعا سایت شما را اسپم می کند!

شرایط سئو تضمینی در سال 2018

سئو تضمینی همچنان پلنی است که مانند سالیان قبل توسط 7سئو ارائه می شود. ما در سئو تضمینی آنچه در رابطه با سئو به شما می گوییم را، بر روی کاغذ تضمین می نماییم. کیفیت سئو تضمینی در سال 2018 همچنان مانند قبل بالاست. ما در سئو تضمینی از تاکتیک سئو سفید استفاده می نماییم. سئو سفید هیچگاه باعث عدم نتیجه گیری سایت شما نخواهد شد و از جانب گوگل همواره حمایت می شود.

هزینه سئو تضمینی در سال 2018

علیرغم اینکه شاهد افزایش چشمگیر قیمت ها و خدمات در سال 2018 هستیم، سعی نموده ایم در ارائه خدمات خود ثبات قیمت داشته باشیم. همانطور که مطلع هستید با افزایش چشمگیر نرخ ارز هزینه تمامی زیر ساخت های وب افزایش زیادی داشته است اما تیم 7سئو برای خدمت رسانی بهتر به مشتریان، سود مجموعه را به حداقل رسانیده است تا کمترین تغییرات قیمت را در ارائه خدمات سئو داشته باشیم.

برای داشتن سئو مناسب در سال 2018 چکار کنیم

موضوع سئو را از دو منظر می توان نگاه کرد. از یک دید بسیار پیچیده و از دید دیگر بسیار ساده است. بحث در زمینه قسمت پیچیده آن، کار هر کسی نیست و نیازمند تجربه بالاست. اما همان دید ساده کار را جلو می برد. برای داشتن سئو سایت مناسب و طبق جدیدترین الگوریتم ها، نیاز مند این خواهید بود که اولا سایت شما راکد نباشد و با فرکانس ثابت، محتوای جدید به سایت اضافه نمایید. موضوع دیگر اینکه شما باید لینک هایی برای سایت خود بسازید که کارآمد باشند و سایت شما را از خط قرمزهای گوگل رد نکنند.

برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با سئو و بهینه سازی سایت می توانید با شماره های ما تماس حاصل نمایید.

نظر یا سوال شما