سئو سایت فروشگاهی و فروشگاه اینترنتی

سئو سایت فروشگاهی

بخش عظیمی از محیط مجازی را فروشگاه های اینترنتی در بر گرفته اند و به همین دلیل سئو سایت فروشگاهی اهمیت دوچندانی پیدا کرده است. چندی پیش شاید تعداد فروشگاههای اینترنتی آنقدر زیاد نبود که برای هر قلم کالایی که میخواهیم بفروش برسانیم نیاز باشد بر روی سئو فروشگاه کار کنیم اما حالا و در سال 2018 تعدد فروشگاههای اینترنتی باعث شده که همه این فروشگاهها به مقوله سئو دید ویژه ای داشته باشند. ما در این مقاله به بررسی زوایای سئو سایت فروشگاهی خواهیم پرداخت. شما با مطالعه این مقاله قادر به درک چگونگی انجام سئو فروشگاه اینترنتی خود خواهید بود. پس با ما همراه باشید.

چرا سئو سایت فروشگاهی الزامی است؟

اگر صاحب یک فروشگاه اینترنتی هستید احتمالا خودتان هم فهمیده اید که بهترین راه جذب مشتری، سئو فروشگاه اینترنتی است. چرا و چگونه آن چیست؟

برای داشتن مشتری، باید شناخته شوید. برای شناخته شدن هم باید تبلیغات کنید. بزرگترین فروشگاههای اینترنتی ایران و دنیا نیز بدون تبلیغات از مسیر پیشرفت دور می شوند. تبلیغات راههای گوناگونی دارد که هر کدام از آنها با توجه به نوع فعالیت شما و کالایی که می فروشید بازخورد متفاوتی دارد. در زیر چند نمونه تبلیغات را برای شما معرفی خواهیم نمود

تبلیغات در وب سایت های دیگر

به این صورت است که شما تبلیغات خود را درون وب سایت های با بازدید بالا قرار می دهید، این نوع تبلیغ با توجه به هزینه نسبتا بالا و بازخورد کم برای کسانی توصیه می شود که بودجه تبلیغاتی بزرگی در اختیار دارند.

تبلیغات در شبکه های اجتماعی

این نوع تبلیغ با توجه به کالای شما ممکن است بازخورد مناسب داشته باشد و یا نداشته باشد. برای مشخص شدن این موضوع، تبلیغات خود را پیرامون یک محیط کوچک و تبلیغات ارزان قیمت تست کنید. داشتن تبلیغات در شبکه های اجتماعی به نوعی می تواند به سئو سایت نیز کمک کند.

تبلیغات در گوگل

یکی از راههای خوب کسب درآمد و پیدا کردن مشتری تبلیغات در گوگل است. تبلیغات در گوگل در واقع همان سئو سایت است که شما هزینه های خود را مستقیم به گوگل می پردازید. این موضوع دو جنبه منفی دارد؛ مورد اول اینکه در دراز مدت شما هزینه بسیار هنگفتی نسبت به سئو پرداخت خواهید نمود. مورد دیگر جنبه انسانی آن است که اگر سئو را انتخاب کنید کمک کرده اید یک هموطن مشغول به کار شود. جنبه مثبت این موضوع نیز تسریع در جذب مخاطب است.

  • نکته: توصیه ما این است که از تبلیغ گوگل تا زمانی که سایت شما در سئو پیشرفت نکرده است، استفاده نمایید تا بتوانید درآمد مختصری کسب نمایید.

تبلیغات با سئو سایت فروشگاهی 

این روش که منجر به نمایش سایت شما در نتایج گوگل می گردد، بهترین روش برای افزایش فروش است. دلیل این موضوع نیز، ورود مخاطبانی به سایت شما است که غربال شده هستند و به کالای شما نیاز دارند. در واقع کاربرانی به سایت شما مراجعه می کنند که از پیش مشتری هستند و نیاز نیست شما آنها را به مشتری تبدیل کنید! تنها کافیست با خدمات مناسب آنها را راضی به خرید کنید.

چرا سئو سایت فروشگاهی مقرون به صرفه است

اگر دید کلی نسبت به موضوع سئو داشته باشید و آینده را نیز در نظر بگیرید سئو سایت برای شما بسیار ارزان تمام می شود. چرا که سئو هنگام شروع به توان زیادی نیاز دارد تا بتوانید سایت های رقیب را یکی پس از دیگری جا بگذارید و هنگامی که به نتیجه مطلوب رسیدید دیگر نیازی به این حجم کار و هزینه وجود ندارد و این نقطه روشن کار است. با سئو، حالا شما با هزینه ناچیز، در نتایج نخست گوگل قرار دارید و این موضوع منجر به افزایش سود شما می گردد.

توان هزینه کردن برای سئو سایت فروشگاهی خود ندارید

اگر توان مالی کافی برای پرداخت هزینه سئو ندارید ، ما برای شما نیز راهکار مناسبی داریم. شما می توانید با شرکت در دوره آموزش سئو سایت توسط تیم متخصص 7سئو، خودتان سئوکار سایت خود شوید و با کمترین هزینه بیشترین بازدهی را دریافت نمایید. برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با دوره سئو می توانید با ما تماس بگیرید.


نظر یا سوال شما