7 راهکار برای سئو کار حرفه ای شدن

7 راهکار برای سئو کار حرفه ای شدن

ما در این مقاله قصد داریم به راهکارهایی اشاره کنیم که می توانید با انجام آنها خودتان یک سئوکارحرفه ای شوید. بدلیل اینکه در قسمت مقالات سئو بسیاری از آموزش ها داده شده است ما در این آموزش به بیان کلی اکتفا می کنیم و برای آموزش هر بخش کافیست مقالات سئو مرتبط با آن را مطالعه نمایید. برای سهولت در امر جستجو می توانید از قسمت جستجو بالای سایت بهرمند گردید.

سئو کار حرفه ای شویم

 

گام اول - اگر هیچ اطلاعاتی ندارید بهتر است همین حالا این موارد را مطالعه نمایید.

سئو حرفه ای فرایند دشواری نیست. اما این به این معنا نیست که بدون دانش اولیه بتوانید اصول سئو را درک کنید و یک سئوکار حرفه ای شوید . اگر با موضوعات زیر آشنایی ندارید، بهتر است همین حالا آموزش های آن را مطالعه کنید. همچنین می توانید از دوره آموزش سئو 7سئو برای این موارد بهرمند شوید. موارد پیش نیاز عبارتند از:

عنوان صفحات (تایتل) – متا تگ توضیحات – متا تگ های شبکه های اجتماعی  - سرتیتر ها یا همان هدینگ ها (H1,H2H3 و ...) – آموزش کار با ادیتورهای متن و قرار دادن عکس و لینک کردن کلمات

اینها پایه ای ترین مواردی است که باید بیاموزید. برخی موارد دیگر نیز وجود دارند که شما در خلل آموزش سئو فراخواهید گرفت و بحث های پیچیده ای ندارند.

گام دوم – کلمات کلیدی سئو سایت خود را پیدا کنید

این بخش را جدی بگیرید. انتخاب کلمات کلیدی مناسب، یکی از مهمترین بخش های سئو است. چرا؟ دلیل آن به سادگی قابل درک است. اگر شما کلمات مناسبی برای سایت خود پیدا نکنید ممکن است به دو صورت زیر در سئو شکست بخورید.

حالت اول – کلماتی که انتخاب کرده اید بیش از حد دشوار باشد!

         فراموش نکنید کلمات دشوار اگرچه ورودی بیشتری برای شما به ارمغان می آورند، اما رساندن سایت شما به صفحه اول گوگل با این کلمات بسیار دشوار است و حتی ممکن است گوگل شما را جریمه کند! بهتر است از کلمات دارای رقابت کمتر بهره ببرید تا سایت شما بمرور زمان قدرت رقابت با سایتهای بزرگ، برای بدست آوردن جایگاه را بدست آورد.

حالت دوم – انتخاب کلمات نامناسب

در این حالت فرض می گیریم که شما با سئو تضمینی، به صفحه اول بیایید اما کلمات شما، کلماتی باشند که هیچ کاربری آنها را جستجو نکند. در نتیجه سایت شما ورودی نخواهد داشت و یا اینقدر ورودی کم است که برای شما مقرون بصرفه نخواهد بود و شما ناچارید یا شکست را قبول کنید و یا در حالت بهتر، سئو را با کلمات بهتر آغاز کنید که در این حالت نیز شما زمان زیادی را از دست خواهید داد.

گام سوم - سرویس میزبانی وب سایت خود را چک کنید

یکی از بخش هایی که در سئو سایت مهم است، در دسترس بودن دائم سایت است. این بدین معنی است که اگر گوگل سایت شما را به کاربری معرفی نمود و کاربر بدلیل عدم کیفیت سرویس میزبانی، نتوانست به سایت شما دسترسی پیدا کند، گوگل از شما متنفر خواهد  شد و سایت شما را تنبیه خواهد کرد. به کمک ابزارهایی می توانید این موضوع را چک کنید. اولین ابزار چشم شماست! با چشمان خود ببینید چقدر طول میکشد سایت شما باز شودو آیا همیشه باز می شود یا خیر و اگر نسبت به رقبا ضعیفتر هستید، باید فکری کنید.

ابزار بعدی سایتهایی مانند http://host-tracker.com/  است که می توانید با یک ثبت نام ساده و اضافه کردن سایت خود ، تا یکماه بصورت رایگان سایت خودتان را زیر نظر بگیرید و ببینید آیا همیشه سایت شما در دسترس است یا خیر.

در ادامه به بررسی گامهای بعدی خواهیم پرداخت. برای آموختن سئو اصولی، مقالات سئو ما را مطالعه نمایید.

همچنین در صورت داشتن سوال، از طریق فرم نظرات در پایین این مقاله، سوالات خود را مطرح کنید تا کارشناس متخصص سئو به سوالات شما پاسخ دهد.

 

نظر یا سوال شما