شرایط کاری 7سئو

7سئو - شرایط کاری و قرارداد ها تیم سئو کارحرفه ای

برای مشخص شدن نحوه عمل کرد تیم ما و صورت گرفتن پروژه های سئو و بهینه سازی سایت به بهترین نحو ممکن و اطمینان بخشیدن به مشترکین 7سئو جهت تضمینی بودن خدمات بهینه سازی وب سایت آنها شرایط و سیستم کاری ما به صورت زیر می باشد ، از شما تقاضا می گردد که محتوا زیر را مطالعه نموده و بهینه سازی سایت و یا بازاریابی اینترنتی خود را به ما بسپارید :
وب سایت ارائه شده از طرف کارفرما می بایست دارای محتوایی منحصر بفرد و غیر کپی باشد .
در صورتی که قبل از مراجعه به تیم 7سئو بر روی سایت مشتری فعالیت های اسپم و سئو کلاه سیاه صورت گرفته باشد ، سپس اقدام به عقد قرارداد نمایند و پس از آن نتیجه فعالیت های صورت گرفته مشخص شود ، قرارداد بهینه سازی سایت فسخ تلقی می گردد .
در صورتی که سایت مشتری برای بهینه سازی به تیم سئو کار حرفه ای ما تحویل داده شده باشد ، هر گونه اقدامی از جانب کارفرما و نماینده او صورت گیرد که اسپم و سئو سیاه باشد ( خرید لینک - ارسال بازدید اتوماتیک - تبادل لینک و ... ) قرارداد فسخ تلقی می گردد .
برای شروع بهینه سازی سایت دسترسی کامل به سایت ( اطلاعات سیستم مدیریت محتوا ) و هاست ( سی پنل - دایرکت ادمین و ... ) مورد نیاز است .

شرایط و قرارداد تیم سئو کار حرفه ای

مدت زمان سئو و بهینه سازی برای سایت های مختلف با توجه به تعداد کلمات کلیدی ، رقابت میان سایت ها و ... متفاوت می باشد ، ولی مدت زمان سئو سایت به صورت میانگین بین 2 تا 6 ماه صورت می گیرد . قیمت سئو و بهینه سازی برای سایت های با زمینه های کاری مختلف بر اساس رقابت کلمات کلیدی ، تعداد و قدرت رقبا متفاوت است و بسته به اینکه فقط سئو کامل سایت برای کارفرما صورت میگیرد و یا از بازاریابی اینترنتی ( شامل سئو - ایمیل مارکتینگ - ارسال اس ام اس انبوه ) برای افزایش فروش بهره گرفته می شود متفاوت می باشد .
قیمت سئو سایت کامل از 500 هزار تومان تا 2.000.000 تومان متغییر می باشد ، قیمت بازاریابی اینترنتی که در بالا اشاره گردید از 900 هزارتومان تا 3.500.000 تومان می باشد .
ابتدا 50% هزینه سئو و بهینه سازی سایت مورد نظر دریافت و مابقی آن پس از حصول نتیجه و رسیدن وب سایت کارفرما به صفحه اول گوگل دریافت می گردد .
برای وب سایت هایی که دارای رقابت بالا می باشند پس از انجام سئو ( بازاریابی موتور جستجو ) و رسیدن سایت مورد نظر مشترک به صفحه اول گوگل ، در صورت تمایل هزینه ای برای نگهداری سایت به صورت ماهانه پرداخت میگردد تا از سایت پشتیبانی شود و جایگاه سایت در گوگل ثابت باقی بماند . هزینه ثابت و ماهانه پشتیبانی سئو سایت از 100 هزارتومان می باشد .
از آنجا که سیستم بهینه سازی وب تیم 7سئو بر پایه بهینه سازی محتوا و سئو داخلی سایت در درجه اول و لینک سازی ( نه خرید بک لینک ) و ... در کل سئو حارجی در درجه دوم است ، شما میتوانید آسوده خاطر باشید که افزایش رتبه سایت شما در گوگل کاملا قانونی بوده و پس از بروزرسانی الگوریتم های گوگل احتمالا سایت شما افزایش رتبه خواهد داشت .

شرایط سئو و بهینه سازی سایت تضمینی

جهت سفارش سئو سایت خود کافی است با 7سئو تماس حاصل نمایید .

نظر یا سوال شما

3 نظر

 • مهدیه29 مرداد 1397

  سلام. میتونم قرارداد سئو شما را ببینم؟

 • کارشناس سون سئو

  سلام. بله نمونه قرارداد برای شما ایمیل خواهد شد

 • 02 مرداد 1397

  سلام. اگر امکانش هست در رابطه با نحوه کار کردن و قرارداد بستن خودتون برای من توضیح بدید. در کنار سئو کلمات کلیدی، چه چیزی ارائه میدید. ممنون میشم توضیح بدید

 • کارشناس سون سئو

  سلام. در رابطه با نحوه همکاری میتونید متن صفحه اصلی را مطالع نمایید. در صورت داشتن سوال پس از خواندن متن، از طریق همین فرم سوال خود را مطرح نمایید و یا با ما تماس بگیرید

 • ناصر علوی19 تیر 1397

  میخاوم سایت رو برای کلمات کلیدی دانلود رام سئو کنیم میشه سایت رو بررسی کنید ببیند چغدذ هزینه داره

 • کارشناس سون سئو

  سایت شما بررسی شد و نتیجه از طریق ایمیل برای شما ارسال گردید