مراحل انجام سئو وب سایت

 

سئو سایت فرآیندی زمان بر و فرسایشی است که نیاز به دقت زیادی در مراحل انجامش دارد.اشتباه کردن در ترتیب انجام مراحل سئو میتواند باعث عدم نتیجه گیری یا حتی جریمه شدن توسط گوگل شود.پس این مقاله را با دقت مطالعه کنید و تمامی مراحل را به ترتیب انجام دهید.

 

انتخاب نام دامنه سایت:

 

نام دامنه وب سایت شما یکی از مهم ترین موارد در برند شدن وب سایت شما است.سعی کنید نامی کوتاه و مرتبط با موضوع کاری خود انتخاب کنید.

 

انتخاب نام مرتبط با موضوع کاری وب سایت میتواند در سئو سایت به شما کمک کند.

پیشنهاد میکنیم این مقاله را نیز بخوانیدتاثیر نام دامنه بر سئو سایت

 

 

بهینه سازی قالب سایت:

 

یک سایت خوب و موفق باید به درستی و به صورت اصولی طراحی شود.در مرحله اول سرعت لود سایت باید مناسب باشد.زیرا گوگل به سایت هایی که سرعت لود خوبی ندارند دیرتر رتبه میدهد و این موضوع باعت کند شدن روند سئو سایت شما خواهد شد.

 

سعی کنید طراحی جدیدی داشته باشید و از استفاده کردن از قالب های آماده و تکراری خود داری کنید.

هاست سایت باید سرعت مناسبی داشته باشد و پردازش های وب سایت را در کمترین زمان ممکن انجام دهد.هاست را از شرکت های معتبر خریداری کنید تا از این بابت خیالتان آسوده باشد.

 

بهینه سازی محتوای سایت:

 

این نکته را به عنوان یک اصل در نظر بگیرید.به هیچ وجه محتوای کپی برداری شده در سایت قرارندهید.محتوای کپی شده علاوه بر اینکه هیچ تاثیر مثبتی در وب سایت نخواهد داشت،باعث افت رتبه سایت و به مرور زمان بلاک شدن سایت در گوگل میشود.

 

محتوای کپی میتواند شامل تصاویر نیز باشد.اگر قصد دارید تصویری از وب سایت دیگر کپی کنید حتما در آن تصویر تغییراتی ایجاد کنید.

پیشنهاد میکنیم این مقاله را نیز بخوانیدسئو محتوای سایت

 

 

ساخت شبکه های اجتماعی سایت:

 

برای وب سایت خود شبکه های اجتماعی محبوب را بسازید.شبکه هایی مثل facebook,googleplus,twitter,pintrest,linkedin.instagram میتواند مفید باشند.مطالب وب سایت خود را پس از قرار دادن در سایت،در شبکه های اجتماعی منتشر کنید و لینک هر مطلب را زیر آن قرار دهید.

 

شبکه های اجتماعی علاوه بر بحث سئو میتواند به مرور زمان باعث برند شدن شما شود.

پیشنهاد میکنیم این مقاله را نیز بخوانیدشبکه های اجتماعی

 

 

انجام فرآیند لینک بیلدینگ:

 

فرآیند لینک بیلدینگ آخرین مرحله از بهینه سازی است که باید به سراغ آن بروید.برای وب سایت هایی که تازه شروع به فعالیت میکنند نیاز است ابتدا مطالب زیادی در وب سایت قرار دهند و حداقل 2 ماه از فعالیت سایت بگذرد که فرآیند لینک بیلدینگ آغاز شود.

 

لینک بیلدینگ یکی از حساس ترین مراحل سئو است که میتواند باعث پیشرفت زیاد سایت و یا پسرفت زیاد آن شود.در صورتی که اطلاعات کافی در مورد لینک بیلدینگ ندارید لطفا این کار را به کارشناسان سئو بسپارید.

پیشنهاد میکنیم این مقاله را نیز بخوانیدآموزش لینک بیلدینگ

 

 

نظر یا سوال شما