پکیج بک لینک 7سئو

پکیج بک لینک 7سئو

پکیج لینک سازی اصولی 7سئو

همانطور که میدانید، بک لینک یکی از فاکتورهای مهم سئو و بهینه سازی سایت می باشد. در واقع هرچقدر هم محتوای یک وب سایت مناسب و اصولی باشد، بدون داشتن بک لینک مناسب هیچ جایگاهی در گوگل پیدا نخواهد کرد.

در کنار موضوع فوق، سئو سایت نسبت به گذشته تاکتیک های خاص خود را می طلبد. چرا که گوگل نسبت به چند سال پیش، پیشرفت فوق العاده چشمگیری در الگوریتم های خود داده است تا نتایج جستجو به بهترین شکل برای کاربران به نمایش در آید.

از طرفی گوگل برای افراد خاطی و کسانی که اقدام به تقلب و خرید لینک و سایر موارد می نمایند، مجازات سنگینی در نظر گرفته است و این وب سایتها را برای همیشه از گوگل حذف خواهد کرد! بهم همین دلیل انجام کارهایی نظیر لینک سازی خارجی باید طبق اصول انجام شود تا خطری سایت شما را تهدید نکند.

پکیج لینک سازی 7سئو چیست

کارشناسان 7سئو، با توجه به سابقه دیرینه خود در امر سئو سایت، متخصص لینک سازی برای وب سایت هایی هستند که نیاز به پیشرفت در گوگل دارند. لذا برای ارائه خدمات بهتر به مشتریان و مخاطبان گروه 7سئو، اقدام به ارائه پکیج لینک سازی طبق اصول گوگل نموده است.

ویژگی های پکیج لینک سازی 7سئو چیست

با خرید این پکیج، ما طبق تجربیات خود لینک سازی را برای وب سایت شما انجام می دهیم و دیگر نیازی نیست شما کاری انجام دهید. این لینک ها به نحوی ساخته می شوند که اکثرا، بصورت دائم و ابدی خواهند بود و نیاز نخواهید داشت بابت نگهداری و یا تمدید لینک هزینه پرداخت کنید.

همچنین این پکیج بر اساس جدیدترین الگوریتم های گوگل، نیاز سایت شما را به لینک سازی بصورت کامل رفع می کند .

هزینه پکیج لینک سازی چقدر است

با توجه به اینکه هر وب سایت دارای تعدادی کلمه کلیدی متفاوت می باشد، و لینک سازی نیز بر مبنای کلمه کلیدی صورت می پذیرد، هزینه پکیج بر اساس تعداد کلمات شما برآورد می شود.

قیمت پکیج به ازای هر کلمه کلیدی بصورت ماهیانه می باشد.به این معنی که کارشناسان مجرب 7سئو به مدت 1 ماه برای سایت شما لینک سازی می نمایند. در صورت داشتن تعداد کلمات زیاد، شامل بسته های تخفیف نیز خواهید شد. همچنین برای گرفتن نتیجه مطلوب، نیاز به خرید پکیج به مدت حداقل 6 ماه می باشد.

چگونه می توانم بسته لینک سازی را خریداری کنم؟

برای خرید پکیج لینک سازی اصولی کافیست با شماره مندرج در انتهای سایت تماس حاصل نمایید و یا از طریق فرم تماس با ما اطلاعات خود را ارسال نمایید تا کارشناسان ما برای کسب اطلاعات تکمیلی با شما تماس حاصل نمایند.

نظر یا سوال شما