هزینه سئو سایت

سئو (SEO) یا همان Search Engine Optimization تکنیکی است که موجب بهبود جایگاه سایت شما در گوگل و درنتیجه افزایش بازدید کاربران از سایت شما خواهد شد. در دنیای رقابت داغ بین وبسایت ها، اگر از سئو سایت خود غافل باشید از گردونه رقابت حذف خواهید شد. بسیاری از سایت ها و وبلاگ ها برای افزایش فروش و بهبود رنک خود در موتور جستجو گوگل نیاز به سئو و بهینه سازی دارند . در این میان هزینه سئو سایت (Seo) همواره بصورت اعداد و ارقام نا معقول و نجومی از طرف سایت های سئو به صاحبان سایت ها و وب مسترها اعلام می گردد ، که در این میان اغلب وعده سئو تضمینی و افزایش رتبه سایت در گوگل ( نمایش سایت در صفحه اول گوگل ) در مدت اندک داده می شود .

آنالیز و برآورد هزینه سئو سایت شما

کافیست اطلاعات خود را از طریق فرم زیر برای ما ارسال نمایید تا در اسرع وقت با شما تماس بگیریم

 

اگر بهینه سازی سایت مطابق با استاندارد های مورد تایید موتورهای جستجو ( از جمله گوگل ) باشد ، مطمئنا رتبه و رنک ( Rank ) سایت مورد نظر افزایش میابد . حال آنکه بسیاری ادعای سئو سایت در کوتاه ترین زمان ممکن را دارند ، این افراد از تکنیک های سئو سیاه استفاده می نمایند که شاید در کوتاه مدت باعث بهبود رتبه سایت شود ولی در بلند مدت باعث جریمه های سنگین برای سایت مذبور خواهد شد .

7سئو در نظر دارد برای رفاه شما مشریان و وبمستران گرامی قیمت و هزینه های سئو سایت را به حداقل رسانده و به کیفیت سئو سایت مشتریان خود اقدام نماید .

هزینه سئو وبسایت

 
 

هزینه بهینه سازی سایت شامل چه چیزهایی می شود؟

هزینه سئو داخلی

یکی از ابتدایی ترین اصول سئو سایت، سئو داخلی است. اگر بخواهیم قیمت seo را محاسبه کنیم باید هزینه سئو داخلی را محاسبه کنیم. سئو داخلی وب سایت شامل مواردی مانند بهینه سازی عناوین و متا تگ ها، بهبود سرعت سایت و کاهش حجم صفحات و چندین مورد دیگر می گردد که در بازه حدود 10 الی 14 روز قابل انجام است. انجام این فرآیند به نحو مطلوب حدود 400 هزار تومان هزینه در بر دارد.

هزینه سئو خارجی

مرحله بعدی که باید در محاسبه قیمت سئو در نظر گرفت، هزینه سئو خارجی است. هزینه سئو خارجی خود شامل مواردی مختلفی نظیر لینک سازی اصولی و بک لینک های مفید و ریپورتاژ می شود. همچنین هزینه موارد دیگری از جمله فعالیت در وب سایت های اشتراک گذاری می باشد.

فعالیت در شبکه های اجتماعی

شبکه های اجتماعی یکی از مواردی هستند که نمیتوان از اهمیت آنها چشم پوشی کرد. هزینه فعالیت در شبکه های اجتماعی نیز در برگیرنده فعالیت های جذب مخاطب از شبکه های اجتماعی و اشتراک محتوا می شود.

 

 هزینه سئو سایت بر اساس سیستم مدیریت محتوا

امروزه وب سایتها بصورت دینامیک درآمده اند و هر کدام از سیستمی مجزا جهت مدیریت محتوا بهره میبرند. برای محاسبه هزینه انجام سئو سایت پیش نیازهایی برای هز سایتی نیاز می باشد که در برخی از وب سایتها در نظر گرفته شده و در برخی لحاظ نشده اند. مواردی از جمله متاتگ های کلمات کلیدی و کد نویسی سایت. در زیر به ادامه این موضوع می پردازیم.

⛿ هزینه سئو وردپرس و جوملا

هزینه سئو وردپرس و یا جوملا و بصورت کلی cms هایی که امروزه بسیار محبوب هستند، در مقایسه با سایتهایی که اصول کلی در آنها رعایت نشده است به مراتب پایینتر است اما ممکن است در سایتهای وردپرس و جوملا نیز به دلیل رعایت نکردن اصول اولیه سئو، قیمت آنها متفاوت باشد.

⛿ هزینه سئو سایت اختصاصی

سایتهای اختصاصی نیز که به دست طراحان وب سایتها بوجود می آیند سهم وسیعی دارند. برخی از این وب سایتها اصول سئو را رعایت و برخی زیر پا گذاشته اند. این موضوع بسته به طراحی سایت دارد که آیا این موارد را گنجانده اند یا خیر.

با سپردن طراحی سایت خود به 7سئو، هزینه سئو خود را کاهش دهید.
طراحی بهینه و اصولی سایت یکی از ده ها مزایای بخش طراحی سایت 7سئو است.

هزینه سئو بر اساس موضوع سایت

مهمترین مسئله در رابطه با تغییرات هزینه سئو سایت، موضوع سایت است. در واقع موضوع سایت است که کلمات کلیدی هدف را می سازند و کلمات کلیدی هدف نیز تعیین کننده مبلغ نهایی هستند

⚿ هزینه سئو سایت شرکتی

امروزه کمتر شرکتی است که وب سایت نداشته باشد. از طرفی با توجه به ازدیاد این وب سایتها، رقابت برای کسب رتبه در نتایج گوگل بالاست. بطور کلی نمیتوان هزینه سئو سایت شرکتی را تخمین زد اما می توان گفت با توجه به اینکه کلمات کلیدی اسن شرکت ها محدود است، هزینه های به مراتب معقولی دارند.

⚿هزینه سئو سایت فروشگاهی

رفته رفته دنیای تکنولوژی همه جا را در بر میگیرد. خریدها غیر حضوری می شوند و به طبع کسانی که در این امر پیش قدم بوده اند برنده بازی هستند. اگر بخواهیم در رابطه با هزینه سئو سایت فروشگاهی صحبت کنیم باید بگوییم احتمالا بعلت داشتن تعداد محصولات، باید روی وب سایت شما کارشناسی شود تا علیرغم اینکه هزینه بایت سئو می پردازید، بازخورد مناسب بگیرید. در نظر داشته باشید اگر بدون منطق بخواهید پیش بروید بعید است هزینه ای که برای سئو می کنید بزودی به جیب شما برگردد.

⚿هزینه سئو سایت پزشکی

دیگر زمان برای همه آنچنان مهم شده است که فرصت ندارند برای گرفتن نوبت حضور پیدا کنند. یکی از راههای ممکن، نوبت دهی اینترنتی است. سایتهای پزشکی نیز رو به افزایش هستند و سئو سایت پزشکی یکی از مهمترین موضوعات سئو در چند سال اخیر شده است. برخی از سایتها نظیر پزشکی زیبایی، تعدد بیشتری دارند و هزینه سئو آنها به مراتب بالاتر است. در حالت کلی باید گفت قیمت سئو سایت پزشکی نیز مانند سایت شرکتی، به دلیل محدود بودن کلمات هزینه معقول و منطقی دارند.

⚿هزینه سئو سایت خودرو

اینکه یک خودرو را در خانه خود نگاه کنیم، بین چند خودرو تصمیم بگیریم و یکی را انتخاب کنیم به غیر از بنگاه راههای بهتری هم دارد. بسیاری با سئو سایت خودرو خود، فروششان را چند برابر کرده اند. هزینه سئو سایت خودرو بستگی به تعدد کلمات آن دارد و باید توسط کارشناسان بررسی گردد. البته محبوبیت این سایتها به قدری بالاست که باید به هر نحوی رقابت در نتایج گوگل را ادامه داد

⚿هزینه سئو سایت خدماتی

هزینه سئو سایت خدماتی نیز مانند سایتهای شرکتی معقول و منطقی است که با توجه به نوع خدمت متفاوت است.

⚿هزینه سئو سایر وب سایتها

برای اینکه بدانید چقدر باید بابت سئو سایت خود بپردازید کافیست با یکی از شماره تماس های ما تماس بگیرید و در کوتاهترین زمان جزئیات را دریافت کنید.

خدمات سئو

چرا هزینه ها برای سئو متفاوت است؟

شیوه سئو سایت

سئو راههای گوناگونی دارد که به سئو سفید و سئو سیاه معروفند. سئو سیاه هزینه اولیه بالایی دارد و سئو سفید هزینه های منطقی تری دارد. برای کسب اطلاعات در رابطه با این موضوع مقاله سئو کلاه سفید را بخوانید. سئو در 7سئو بصورت سئو سفید صورت میگیرد.

منابع اولیه سئو

برخی سئوکار ها برای بهبود سایت شما، اقدام به خرید خدمات از سایر وب سایتها می کنند. خدماتی نظیر ریپورتاژ و بک لینک. ما به دلیل داشتن سابقه طولانی و منابع کافی نیاز شما را از این هزینه ها برطرف می کنیم.

سوء استفاده مالی

برخی افراد سودجو با دادن رقم های بسیار اندک و یا بسیار بالا، سعی در فریب مشتریان دارند. آگاه باشید که هزینه گزاف در سئو نشانه کیفیت نیست. همچنین هزینه اندک هیچگاه در ازای کاری پر مشقت، منطقی نیست. ملاک کیفیت یک شرکت را در سوابق کاری آنها جستجو کنید. برای دریافت نمونه کارهای 7سئو، با ما تماس بگیرید.

چرا هزینه های ما مناسب است؟

مقایسه قیمت ها

کافیست پیشنهاد ها و قیمت seo ما را با سایر همکاران مقایسه نمایید. ما برای خدماتی که به شما می دهیم منصفانه هزینه آن را دریافت میکنیم.

زمان صرف شده برای سئو

مدت زمانی که ما برای سئو سایت شما صرف می کنیم گواهی بر تناسب قیمت و هزینه است. سئو بصورت کلاه سفید نیازمند کار زیادی است که 7سئو خود را متعهد به انجام آن به بهترین شکل می داند.

نتیجه بدست آمده

کسب نتایجی فراتر از انتظار، خود مهر تایید دیگری بر تناسب کیفیت کار و هزینه سئو است. ما بابت کیفیت بالاتر از آنچه شما خواسته اید، هزینه اضافی دریافت نخواهیم کرد.

چند نکته

✅چرا نجومی هزینه نکنیم؟قیمت واقعی سئو چقدر است؟

شما ممکن است از برخی از شرکت ها قیمت هایی دریافت کنید که از یک طرف گزاف و از طرف دیگر وسوسه انگیز باشد. اما در سئو نمی توان گامهای بزرگتر از حد مجاز برداشت. آگاه باشید که پیشرفت بیش از حد یک وب سایت معقول نیست. از طرف دیگر این ریسک وجود دارد که شما سرمایه خود را در قبال نتیجه ای که مشخص نیست بدست می آید یا خیر از دست بدهید. ما در گروه 7سئو متناسب با آنچه صلاح مشتریان است پیشنهاد سئو می دهیم.

✅ آیا هزینه سئو تضمینی،متفاوت است؟

سئو تضمینی خدمتی متفاوت از تیم سون سئو است که به دلیل تنظیم قرارداد کتبی با مشتریان بسیار مورد پسند مشتریان قرار گرفته است. اما این سوال وجود دارد که آیا هزینه سئو تضمینی تفاوت دارد یا خیر؟ در پاسخ به این سوال باید بگوییم که این موضوع جزء خدمات گروه 7سئو است که بر روی تمامی قراردادها وجود دارد و نیازمند هزینه مجزا نیست. ما خود را موظف به انجام تعهدات در قبال سئو می دانیم و این موضوع حق مشتری است.

✅ نحوه پرداخت هزینه سئو؟سفارش سئو چگونه است؟

ما برای پرداخت هزینه های راههای گوناگونی در نظر گرفته ایم تا مشتریانی که می خواهند با توجه به بودجه خود سایتشان را بهینه کنند، بیشترین نفع را ببرند. برای شما پیشنهادهای شگفت انگیزی خواهیم داشت. کافیست با ما تماس بگیرید.

نظر یا سوال شما

19 نظر

 • بهین ترابر اندیشه29 مرداد 1397

  هزینه سایت که کلماتش زیاد هست چقدر فرق میکنه؟ چطوری کار می کنید؟ چه پیشنهادی دارید؟

 • کارشناس سون سئو

  سلام. برای وب سایتهایی که کلمات کلیدی زیادی دارند اگر نیاز به کار کردن کلمه به کلمه باشه، مقرون به صرفه نیست. شما باید درخواست آنالیز سئو سایت را از طریق فرم تماس با ما، ارسال کنید. کارشناسان 7سئو موضوع را بررسی کرده و بهترین پیشنهادات را به شما اعلام می کنند

 • سئو سایت علمی23 مرداد 1397

  سلام. من سایت علمی دارم و میخوام سئو کنم. درحال برآورد قیمت سئو هستم تا با یک گروه کار کنم. لطف می کنید بگین هزینه سئو از چقدر شروع میشه. ملاک برای قیمت سئو چی هست؟

 • کارشناس سون سئو

  سلام. برای اینکه هزینه سئو را برآورد کنیم باید بدانیم منظور شما از سئو دقیقا کار کردن بر روی چه کلماتی هست و نیاز هست اطلاعات بیشتری از سایت شما داشته باشیم. لطفادرخواست خود را از طریق قرم تماس با ما ارسال نمایید. قیمت سئو با توجه به کلمات، از حدود 300 هزار تومان به بالا می باشد که با توجه به دشواری کلمات، قیمت ها افزایش پیدا می کند

 • رضا میرزایی22 مرداد 1397

  هزینه های سئو با توجه به تغییرات نرخ ارز، چه تغییراتی داشته؟ چقدر هزینه ها زیاد شده؟

 • کارشناس سون سئو

  علیرغم افزایش هزینه های جانبی که اکثرا در خارج از ایران هستند و مستقیما بصورت ارز پرداخت میشه، تلاش گروه 7سئو این هست که هزینه سئو سایت را از نوسانات بازار دور نگه دارد و با بهینه کردن هزینه ها تا حدود زیادی در این امر موفق بوده ایم

 • هدیه م08 مرداد 1397

  من برای برآورد هزینه سئو تماس گرفتم اشغال بود خط تلفن. بعدش هم فراموش کردم تماس بگیرم و از ساعت کاری شما رد شده بود. برای همین درخواست قیمت سئو از طریق فرم تماس با ما کردم. ولی هنوز کسی با من تماس نگرفته. الان نیاز هست باز تماس بگیرم یا باید صبر کنم؟

 • کارشناس سون سئو

  دوست عزیز، درخواست شما بزودی توسط همکاران بررسی و برای اعلام هزینه سئو سایت شما، با شما تماس خواهند گرفت. این موضوع حدود 24 الی 48 ساعت زمانبر هست. صبور باشید. موفق و سربلند باشید

 • حسنی افشار02 مرداد 1397

  سلام. سایت من موضوعش آهنگ هست و میخوام با کلمه دانلود آهنگ سئو کنم. سوال اولم اینه که سئو سایت موزیک با سایتهای دیگه چه تفاوتی داره و سوال دومم اینه که هزینه حدودی برای این کلمه که گفتم چی هست و آیا شما کلمات دیگه ای هم پیشنهاد میدید . اگر کلمات دیگه ای هم هست لطفا قیمت سئو کلمات کلیدی را برای من بگین. ممنون از سایت خوبتون و پشتیبانی عالی

 • کارشناس سون سئو

  سلام . در رابطه با سایت موزیک باید خدمت شما عرض کنم با توجه به رقابت بالا، کار بسیار دشوار هست و شما باید با سئو داخلی کار را آغاز کنید. هزینه سئو داخلی فقط 400 هزار تومان هست و یکبار برای همیشه. در مرحله بعد نیاز هست که شما با کلمات با سختی کمتر کار را آغاز کنید. در رابطه با سوال شما برای برآورد هزینه سئو کلمه دانلود آهنگ جدید، اطلاعات شما به تیم آنالیز ارجاع داده شد و از طریق ایمیل برای شما ارسال خواهد شد

 • 25 تیر 1397

  هزینه سئو سایت پزشکی با کلمه " پزشک متخصص اطفال" و "پزشک متخصص کودکان" برای سایتی که صفحه دوم هست و 3 سال سابقه داره توی گوگل چقدر میشه؟

 • کارشناس سون سئو

  با سلام. اطلاعات سایت شما جهت بررسی به تیم آنالیز منتقل شد و بزودی از طریق ایمیل به درخواست شما رسیدگی می شود. در صورتی که ایمیل شما صحیح نمی باشد لطفا یک بار دیگر درخواست خود را از طریق فرم تماس با ما ارسال کنید

 • alireza19 تیر 1397

  سلام وقت بخیر هزینه سایت سئوی موزیک رو میشه بگین؟ برای من کلمات کلیدی مهم نیست همشون به پای خودتون فقط آمار میخوام مثلا آماری بین 15 الی 20 هزار آی پی حالا کلمات کلیدی با خودتون ممنون میشم هزینه و شرایط و مدت زمان کار رو برام ایمیل کنید تکرار میکنم هزینه رو حتما بگین ممنون از شما

 • کارشناس سون سئو

  سلام. سپاس از نظر شما. در رابطه با موضوع سایت شما که موزیک هست، سئو با کلمات کلیدی خاص پیشنهاد نمیشه. برای داشتن ورودی خوب از طریق گوگل بهترین کار این هست که ابتدا سایت شما بهینه سازی و سئو کامل داشته باشه. در مرحله بعد با توجه به موزیک های جدید، ورودی بگیرید. کم هزینه ترین روش برای شما آموزش سئو هست تا بتونید بهترین نتیجه را بگیرید

 • سئو میخوام19 تیر 1397

  سلام. خوبین. من هزینه سئو برای کلمه آرایشگاه را میخوام. سایت هم ندارم و میخوام هزینه طراحی سایت و هزینه سئو روی کلمه آرایشگاه را بگین. مرسی

 • کارشناس سون سئو

  سلام. ممنون هانیه محمد عزیز. در رابطه با طراحی سایت، هزینه طراحی سایت برای آرایشگاه حدود 800 هزار تومان و با هاست و دامین رایگان و پشتیبانی یکساله از جانب تیم 7سئو عرضه میشه. همچنین در رابطه با سئو کامه آرایشگاه ابتدا باید عرض کنم که استارت زدن با کلمه دشواری مثل آرایشگاه اشتباه هست. در رابطه با نحوه انتخاب کلمات ایمیلی برای شم ارسال شد. امیدواریم که موفق باشید

 • هوتن حبیبی19 تیر 1397

  سلام. چقدر زمان میبره قیمت سئو را به من بگین؟ عجله دارم و میخوام هرچه سریعتر سئو سایت خودم را بسپرم دست سئو کار با تجربه. مقایسه که میکنم به نظر شرکت خوبی می رسید

 • کارشناس سون سئو

  سلام. اگر با شماره تلفن های درج شده در سایت تماس بگیرید کمتر از 24 ساعت زمان خواهد برد. اگر هم از فرم تماس با ما اقدام نمایید این موضوع حداکثر 48 ساعت زمان میبره و کارشناسان ما برای مطلع کردن شما از شرایط سئو ، با شما تماس خواهند گرفت

 • محمد19 تیر 1397

  سئو سایت شرکت برق یو پی اس چقدر هزینه داره؟

 • کارشناس سون سئو

  برای دریافت هزینه سئو باید اطلاعات سایت خودتون را برای ما ارسال کنید. لطفا از طریق تماس و یا فرم تماس با ما اقدام کنید

 • فرشاد19 تیر 1397

  با سلام میخواستم بدونم که قیمت سئو وبلاگ تو رزبلاگ چقدر میشه؟البته دامنه ملی دارم ir ، کلا رتبه سایتم بهتر بشه ممنون

 • کارشناس سون سئو

  هزینه سئو بستگی به موضوع وبلاگ یا وب سایت شما داره. برای بررسی این موضوع لطفا با ما تماس بگیرید

 • سوری19 تیر 1397

  با سلام و خسته نباشید. لطفا هزینه سایت به صورت ماهیانه سه کلمه کلیدی 5 خبر در هفته برام ارسال کنید .قرار داد سالیانه می بندم. با سپاس فراوان

 • کارشناس سون سئو

  با سلام و احترام. برای بررسی سایت شما نیاز هست جزئیات را از شما دریافت نماییم. به همین دلیل برای شما ایمیل ارسال خواهیم کرد

 • مجتبی برزگر19 تیر 1397

  چرا قیمت seo برای سایتهای مختلف رو انقدر متفاوت میگین؟ خب سایت سایته دیگه. چه فرقی میکنه آخه؟

 • کارشناس سون سئو

  دوست عزیز. برآورد هزینه سئو با توجه به کلمه یا کلمات کلیدی شما، وضعیت سایت شما، وضعیت رقابت در کلمه و برخی نکات جزئی دیگر دارد و این مسائل تاثیر بسیار زیادی در هزینه ها دارند. برای مثال شما یک سایت نوساز را در نظر بگیرید. تمامی مسائلی که برای سئو مورد نیاز است باید در این وب سایت رعایت شود. پس هزینه به مراتب بیشتری خواهد داشت

 • علیرضا حقیقی19 تیر 1397

  هزینه سایت فروش لوازم آرایشی رو میخوام بدونم. با کلمات لوازم آرایشی و خرید لوازم آرایشی. زمانش رو هم بهم بگین

 • کارشناس سون سئو

  سایت شما بررسی و جزئیات برای شما ایمیل شد. همچنین میتونید برای کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.

 • علیرضا شهبازی19 تیر 1397

  سلام من میخواستم هزینه سایت خودم که فروشگاه اینترنتی هست را بدونم. اگر امکانش هست هزینه سئو سایت فروشگاهیم رو ایمیل کنید .

 • کارشناس سون سئو

  در حالت کلی هزینه سئو سایت فروشگاهی بیشتر از سایر وب سایتها هست اما نتیجه مطلوبی داره. برای شما ایمیل شد.

 • حسن ترکی19 تیر 1397

  سلام لطفا سئو برای کلمات چمن مصنوعی-چمن ورزشی را برای اعلام نمایید.با تشکر

 • کارشناس سون سئو

  سلام.از طریق ایمیل اطلاعات لازم برای شما ارسال شد.تشکر از شما

 • دادفر19 تیر 1397

  لطفا هزینه سئو با کلمه کلیدی مشاوره حقوقی رادرسایت فوق ارزیابی کنیدوزمان لازم را

 • کارشناس سون سئو

  با سلام و احترام. لطفا جهت استعلام قیمت سئو با مجموعه تماس بگیرید و یا طریق قسمت تماس با ما درخواست خود مبنی بر برآورد هزینه سئو سایت را مطرح نمایید.

 • tavakoli19 تیر 1397

  سلام هزینه سئو سایت بنده با توجه با انالیز شما چقدر خواهد بود ؟

 • کارشناس سون سئو

  با سلام و احترام در رابطه با موضوع هزینه ها، لطفا از طریق فرم تماس با ما استفاده نموده و یا در روزهای کاری با شماره تلفن های درج شده در سایت تماس بگیرید

 • محمد19 تیر 1397

  با سلام میخواستم هزینه سئو سازی سایت رو بدونم با تشکر

 • کارشناس سون سئو

  با سلام و احترام . دوست عزیز لطفا جهت برآورد هزینه سئو سایت خود یا از طریق صفحه تماس با ما اقدام به ارسال درخواست نموده و یا از طریق شماره های درج شده داخل سایت و برقراری تماس تلفنی از هزینه های سئو سایت خود آگاه شوید. با تشکر