سئو سایت دانلود فیلم

سئو سایت دانلود فیلم

اگر در فکر راه اندازی یک وبسایت برای حضور در بازار تبلیغات هستید، تاسیس یک وبسایت دانلود فیلم میتواند گزینه بسیار خوبی باشد. سایت های دانلود فیلم و سریال به دلیل محبوبیت بسیار بالایی که دارند میتوانند بازار تبلیغاتی خوبی برای مدیران شرکت ها ایجاد کنند. اما برای موفقیت در این زمینه باید سئو سایت دانلود فیلم بشکل صحیح انجام شود. در مقاله امروز 7سئو عوامل مهم در سئو سایت دانلود را بررسی میکنیم.

 

بهینه سازی سایت دانلود فیلم

سایت های دانلود فیلم جایگاه ویژه ای در نزد کاربران دارند و محل مناسبی برای اینجام تبلیغات محسوب می شوند اما از آنجایی که هزینه نگهداری اینگونه سایت ها بسیار بالاست، درصورتی که میزان بازدید روزانه شما بالا نباشد و کاربران زیادی نداشته باشید، با ضررهای زیادی مواجه می شوید. از طرفی انجام سئو برای این سایت ها مشکلات زیادی دارد و بسیاری از کاربران بعد از کمی فعالیت سرانجام ناامید می شوند و دست از تلاش بر میدارند.

اما درصورتی که یک برنامه مشخص برای سایت دانلود خود داشته باشید و اصول سئو سایت دانلود فیلم را رعایت کنید، میتوانید وبسایت خود را برای رقابت در این حوزه به خوبی آماده کنید.

سئو سایت دانلود فیلم

نکات مهم در طراحی سایت دانلود

شناسایی کلمه کلیدی

در کشور ما موضوعاتی مانند فیلم و سریال محبوبیت زیادی دارند. طبق آمار روزانه حدود 1000 بار عبارت دانلود فیلم در گوگل جستجو می شود. پس اگر سایت شما از لحاظ سئو قدرتمند باشد می توانید درآمد خوبی از این طریق کسب کنید . اما رقابت در این عرصه چندان ساده نیست و شما باید نیاز های کاربران و عبارت های مورد استفاده آنها را بطور دقیق شناسایی کنید. برای مثال در کشور های اروپایی عبارت "خرید فیلم" طرفداران بسیاری دارد اما در کشور ما اینگونه نیست. بلکه در بین کاربران ایرانی عبارتی هایی مانند " دانلود رایگان تمام قسمت های سریال بصورت یکجا" طرفداران بیشتری دارد.

محتوای مناسب

در کشور ما مهمترین مشکلی که سایت های دانلود فیلم به آن روبرو هستند، موضوع فیلترینگ است. سعی کنید محتوای سایت شما با قوانین کشور مطابقت داشته باشد تا با تهدیدهایی شبیه فیلترینگ مواجه نشوید. همچنین لازم است تا در هنگام آپلود فیلم ها دقت زیادی داشته باشید.

تولید محتوای به روز و مفید نقش زیادی در بهبود رتبه شما دارد. شما میتوانید بصورت روزانه مطالبی را درمورد اخبار فیلم و سریال در سایت بارگذاری کنید. اخبار سایت دانلود فیلم میتواند از قبل از شروع تولید یک فیلم شروع شود و تا مدتها بعد از اکران آن ادامه داشته باشد. شما باید در این مدت همواره محتوای خود را به روز کنید و لینک های دانود را با کیفیت مناسب در دسترس کاربران قرار دهید.

آدرس URL صفحه

به آدرس URL  صفحه نیز دقت کنید. بهتر است که آدرس صفحه با محتوای آن مرتبط باشد تا کاربران بتوانند صفحه موردنظر را از بقیه صفحات تشخیص دهند. استفاده از URL های مناسب در بهبود سئو سایت نیز نقش مهمی دارد.

دسته بندی مناسب

سایت های دانلود فیلم به دلیل وجود فایل ها و صفحات مختلف باید دسته بندی بسیار مناسبی برای خود در نظر بگیرند. دسته بندی خوب باعث می شود که کاربر هر لحظه بداند در کجا قرار دارد و دچار سردرگمی و کلافگی نشود. اگر محتوای شما درمورد یک دسته بندی خاص باشد کار آسانی در پیش دارید در غیر اینصورت بهتر است مدتی را صرف یافتن یک دسته بندی مناسب برای وبسایت خود کنید.

برای مثال میتوانید برای فیلم های ایرانی و خارجی دسته بندی جداگانه ایجاد کنید و فیلم خارجی را نیز با توجه به سال تولید یا کشور در دسته های مختلف قرار دهید.

سرعت سایت

سایت های دانلود فیلم به علت وجود صفحات فراوان به هاست قدرتمندی نیاز دارند تا بتوانند فایل های مربوطه را براحتی آپلود کنند و مشکلی در سرعت لود سایت نداشته باشند. استفاده از هاست داخلی موجب بالا رفتن سرعت سایت شما میشود اما پیشنهاد ما این است که از سرور و هاست خارجی استفاده کنید تا مشکلی از بابت امینت وبسایت نداشته باشید.

بهینه سازی سایت دانلود فیلم

بهینه سازی تصاویر

بهینه کردن تصاویر سایت و استفاده از تگ ALT برای تصاویر موجب بهبود سئو سایت شما می شود. همچنین شانس مشاهده تصاویر شما را در گوگل نیز افزایش می دهد.

توضیحات متا

حتما در محتوای خود از توضیحات متا استفاده کنید تا شانس دیده  شدن محتوا را افزایش دهید و ترافیک سایت خود را بصورت موثر افزایش دهید.

استفاده از نقشه سایت

سایت ها دانلود فیلم دارای صفحات زیاد و مطالب بسیاری هستند به همین علت ممکن است برخی از این صفحات توسط موتورهای جستجو ایندکس نشوند. استفاده از نقشه سایت میتواند به شما کمک کند تا تمام صفحات سایت خود را به خوبی ایندکس کنید و در معرض دید کاربران قرار دهید.

 صفحات به روز

استفاده از مطالب به روز نقش زیادی در افزایش بازدیدکنندگان سایت شما دارد و کاربران معمولا به محتوای آپدیت شده تمایل بیشتری نشان می دهند. سعی کنید مطالب خود زودتر از بقیه سایت ها آپدیت کنید تا نتیجه مثبت آن را ببینید. استفاده از مطالب جدید علاوه بر اینکه برای کاربران جذاب است، مورد توجه الگوریتم Freshness گوگل نیز قرار میگیرد و به این ترتیب سئو سایت شما بالا می رود.

 

بطور کلی بهبود سئو سایت نیازمند وجود سئو داخلی و سئو خارجی است. اما در زمینه سئو سایت دانلود فیلم بعلت وجود رقابت شدیدی که در این حوزه وجود دارد، باید توجه ویژه ای به هردو قسمت داشته باشید و تمام اقدامات لازم را انجام دهید. کارشناسان ما سئو داخلی و خارجی سایت شما را بصورت همزمان ارتقا می دهند و از این طریق سئو تضمینی را در سایت شما ایجاد میکنند.

نظر یا سوال شما